Інші турніри Актуальне

Гощанські команди на Меморіалі Шморгуна в стартовому турі обійшлися без перемог + ФОТО + ВІДЕО

У неділю, 3 березня, на запасному полі стадіону “Авангард” відбулися матчі першого туру відкритого обласного турніру “Меморіал Володимира Шморгуна”. Всі три представники Гощанщини не змогли здобути перемогу на старті змагань – “Калина” та ФК “Садове” зіграли внічию, натомість ФК “АГАТ” поступився.

“Локомотив” (Здолбунів) – “Калина” (Бугрин) – 1:1

Голи: Володимир Вербицький (67) – Михайло Цимбалюк (52).

Своє повернення до “Калини” після річної перерви Михайло Цимбалюк відразу відзначив забитим м’ячем. Втім, втримати перевагу в рахунку бугринцям не вдалося і “залізничники” відігралися на останніх хвилинах поєдинку.

КОЛІФКС U-17 (Костопіль) – ФК “АГАТ” (Гоща) – 4:1

Голи: Максим Чернявка, Денис Штогрин, Микола Шевельо (2) – Бондар Дмитро.

ФК “АГАТ” (Гоща): Дорошкевич Сергій; Гордійчук Максим; Сіліхін Павло; Сержанюк Олексій; Глаз Володимир; Гайдук Іван; Ковтунович Артем; Баранчук Володимир; Бондар Дмитро; Любар Олександр; Дмитрієнко Олександр.
Запасні: Захарець Дмитро; Солтис Роман; Прокопчук Денис; Коломис Назар; Савчук Олександр; Кравець Сергій.

Проти юнаків з костопільського інтернату на поле рівненського стадіону вийшла, фактично, районна команда ФК “Гоща-Агат”. Проте навіть за таких умов гощанці першими повели у рахунку ще у першому таймі – відзначився новачок з Оржева Дмитро Бондар. А от по перерві молоді футболісти з Костополя зуміли витиснути максимум зі своїх епізодів біля воріт Сергія Дорошкевича. За загалом рівної гри КОЛІФКС спочатку зрівняв рахунок, затим досить швидко вийшов після вдалої реалізації пенальті вперед. ФК “АГАТ” кинувся відігруватися, проте не тільки не зумів відквитати бодай один гол, але й ще двічі пропустив гострі контратаки. Отож, перший офіційний матч оновлений гощанський клуб під керівництвом Юрія Демчука завершив за рахунку 1:4.

ФК “Садове” – “Вотранс” (Луцьк) – 1:1

ФК “Садове”: Горнік Станіслав; Новак Сергій; Гайдук Володимир; Бондарчук Андрій; Гребень Станіслав; Неберикут Владислав; Зубарєв Павло; Цвик Сергій; Макарчук Олександр; Бартманський Максим; Оксенюк Андрій.
Запасні: Дмитрук Олександр; Жак Вадим.

Голи: Володимир Гайдук – Павло Мороз.

Близьким до перемоги був у своїй першій грі на Меморіалі Шморгуна ФК “Садове”, який на протязі всього матчу виглядав більше переконливіше від гостей з Луцька. На початку другого тайму садівчани, навіть, вийшли вперед, проте знову ж таки не змогли втримати перевагу в рахунку до фінального свистка та завершили матч унічию.

ФК “Вельбівне” – “Граніт” (Томашгород) – 1:1

Голи: Олег Груша – Віталій Ковальчук.

Турнірні таблиці  обласного турніру “Меморіал Володимира Шморгуна” (груповий етап) на 3 березня.