Інші турніри Актуальне

Оновлений ФК “АГАТ” здобув перший заліковий бал на Меморіалі Шморгуна + ВІДЕО

У п’ятницю, 8 березня, у Рівному відбулися матчі другого туру відкритого обласного турніру “Меморіал Володимира Шморгуна”. Починав другий ігровий день змагань поєдинок між ФК “АГАТ” та ФК “Вельбівне”, який в минулому році переміг в Першості області і в нинішньому сезоні вкотре за останні роки виступатиме у Чемпіонаті Рівненщини.

Представники Острозького району першими відкрили рахунок. Після виконання стандарту кращий бомбардир другої обласної ліги Сергій Непомнящий скористався помилкою оборони та точно пробив над руками Сергія Дорошкевича, який захищав ворота гощанців у першому таймі. Зуміли гравці ФК “Вельбівне” відзначитися до перерви і вдруге, проте зробили це з положення “поза грою”.

Відповідь агатівців на такі нахабні дії не забарилася. Другий м’яч у другій зустрічі на свій рахунок записав новачок команди Дмитро Бондар, який в минулому році грав за юнацький склад оржівського ОДЕКа. За результату 1:1 команди пішли на перерву. А от вже в другому таймі глядачі голів не побачили. Свої ворота зберегли в недоторканності як Олексій Дем’янець, котрий вийшов на поле по перерві, так і його візаві з ФК “Вельбівне”.

ФК “АГАТ” (Гоща) – ФК “Вельбівне” – 1:1 (1:1)

Голи: Непомнящий Сергій, 10 (0:1), Бондар Дмитро, 20 (1:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): Дорошкевич Сергій; Костюк Олег; Ягелюк Олег; Гайдук Іван; Любар Олександр; Ковтунович Артем; Баранчук Володимир; Бондар Дмитро; Глаз Володимир; Дмитрієнко Олександр; Гуда Максим.
Запасні: Дем’янець Олексій; Федас Іван; Солтис Роман; Савчук Олександр; Коломис Назар; Прокопчук Денис.

Таким чином, ФК “АГАТ” під керівництвом Юрія Демчука, не зважаючи на радикальне оновлення складу в нинішньому році, здобув перше очко в поточному турнірі у протистоянні з серйозним та досвідченним суперником. Наступний свій поєдинок агатівців проведуть у неділю, 10 березня, о 14:00 проти “Граніту” з Томашгорода.

Два інші представники Гощанського району на Меморіалі Шморгуна – ФК “Садове” і “Калина” – в другому турі грали один проти одного. Тут також не обійшлося без швидкого м’яча. Вже на п’ятій хвилині за фол Андрія Бондарчука у карній зоні ФК “Садове” арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Вирок судді бездоганно виконав екс-гравець ФК “АГАТ” Дмитро Вознюк. Після цього, зрозуміло, садівчани левову частку часу, що лишився в першому таймі, провели на половині поля суперника, проте до перерви рахунок у матчі не змінився.

У другій половині зустрічі напруги поруч з воротами “Калини” додав вихід на поле Рустама Кишиєва, рекрутованого тренерським штабом ФК “Садове” із табору ФК “Садове-2”. Саме він зумів зрівняти рахунок у матчі, випередивши голкіпера бугринців після подачі кутового. Пізніше Кишиєв взагалі міг вивести свою команду вперед, проте після виходу віч-на-віч з кіпером “Калини” перекинув не тільки останнього, але й саму рамку. Отож, перше і, можливо, не останнє районне дербі на Меморіалі Шморгуна завершилося з “улюбленним” для цього турніру рахунком – 1:1.

У двох інших матчах, в яких зустрічалися з одного боку юнаки, а з іншого – досвідчені дорослі команди, перевага залишилася за досвідом – і “Коливань”, і “Вотранс” здобули свої перші крупні перемоги на Меморіалі.

Обласний Меморіал Володимира Шморгуна, 2 тур, 8 березня, п’ятниця,

ФК “АГАТ” (Гоща) – ФК “Вельбівне” 1:1 КОЛІФКС U-17 (Костопіль) – “Коливань” (Клевань) 1:6 ДЮСШ “Верес” U-17 (Рівне) – “Вотранс” (Луцьк) 0:3 “Калина” (Бугрин) – ФК “Садове” 1:1

НАСТУПНІ ПОЄДИНКИ.

3 тур, 9 березня, субота,
10:00 “Коливань” (Клевань) – “Граніт” (Томашгород) 11:20 КОЛІФКС U-17 (Костопіль) – ФК “Вельбівне” 12:40 “Вотранс” (Луцьк) – “Локомотив” (Здолбунів) 14:00 ДЮСШ “Верес” U-17 (Рівне) – ФК “Садове”

4 тур, 10 березня, неділя,
10:00 “Калина” (Бугрин) – ДЮСШ “Верес” U-17 (Рівне) 11:20 ФК “Садове” – “Локомотив” (Здолбунів) 12:40 ФК “Вельбівне” – “Коливань” (Клевань) 14:00 “Граніт” (Томашгород) – ФК “АГАТ” (Гоща)

Турнірні таблиці  обласного турніру “Меморіал Володимира Шморгуна”