Земляки Футзал

Рівнянин Сергій Тригубець забив 300-й м’яч за львівську “Галицьку здобу”

Граючий тренер Сергій Тригубець, вихованець рівненського футболу, забив 300 голів за «Галицьку здобу» зі Львова.

Ця знакова подія відбулася ще у матчі Гранд ліги Львова, в якому «Галицька здоба» протистояла «Ен Джі Металу».

Окрім того, що команда зуміла тоді здобути переконливу перемогу над своїм суперником – 9:4, ще й граючий тренер «пекарів» Сергій Тригубець став рекордсменом клубу.

Справа у тому, що на 12-й хвилині цього матчу Сергій своїм забитим голом зумів перетнути межу у 300 голів за «червоно-жовтих».

А ще не так давно, у літньому сезоні 2016 року цей гравець прийшов у львівську команду й у матчі проти «Львівських Резервів» (Друга ліга Львова) забив свій дебютний гол за «пекарів». Йшла, до слова, 26-а хвилина гри.