Актуальне Футзал

Гравці ФК “АГАТ” завоювали медалі футзальної Аматорської ліги Рівненщини + ФОТО + ВІДЕО

У вирішальному поєдинку Аматорської ліги 2018-2019 років утретє поспіль грала костопільська команда, яка, в підсумку, переконливо перемогла та завоювала третій чемпіонський титул поспіль. Суперником “Свиспан-Костопіль” цього разу став “Хімік”. Варто відзначити, що в складі обох команд на протязі всьго сезону грали ціла низка футболістів, котрі виступали раніше або виступають й досі за ФК “АГАТ” (Гоща).

Таким чином, чемпіонами у складі “Свиспан-Костопіль” стали Максим Новосад, Олег Василечко та Ілля Ревягін.

Віце-чемпіонами у складі “Хіміка” – Володимир Ткачук, Сергій Цвик, Олег Костюк, Олександр Любар, Володимир Хомончак, Олександр Макарчук, Сергій Кухарчук та Олексій Сержанюк.

У поєдинку за третє місце “Реал-Рівне” у непростому поєдинку обіграв “Рівнегаз”. У складі команди бронзові нагороди завоювали екс-агатівці Олександр Дмитрук та Сергій Шаюк.

“Хімік” (Рівне)
“Свиспан-Костопіль”

Відзначимо, що “Свиспан-Костопіль” буде представляти Рівненщину на Всеукраїнському фіналі у місті Житомир з 22 по 24 березня 2019 року, а команди “Хімік” та “Реал-Рівне” – на кубку Регіонів у місті Ужгород з 5 по 7 квітня 2019 року. Також було проведено опитування серед представників команд у номінаціях “Кращі з кращих”

• 1 місце – Свиспан-Костопіль (Костопіль)
  • 2 місце – Хімік (Рівне)
  • 3 місце Реал-Рівне (Рівне)
  • Кубок за Волю до перемоги – Рівнегаз (Рівне)
  • Кращий воротар – Котюк Павло (Комфорт-Сервіс)
  • Кращий бомдардир – Степанюк Сергій – 19 голів (Свиспан-Костопіль)
  • Кращий гравець – Жовтун Дмитро (Рівнегаз)
  • MVP (найкорисніший гравець) турніру – Курилович Павло (DERBY)

Підсумкова турнірна таблиця групового етапу

Закрученою інтрига виявилася у другій аматорській лізі. Перед останніми матчами на призові місця реально претендували відразу шість команд. У підсумку, переможцем змагань став “Coral”, який на протязі всього турніру був лідером за втраченими очками. Вирішальною для команди стала перемога над “Вікінгом”, котра достроково принесла “туристам-пожежникам” малі золоті медалі. У складі “Coral” переможцем другої ліги став гравець ФК “АГАТ” Володимир Величко.

На друге місце завдяки фінішному спурту піднявся “Рівне ФАМ”, котрий в останній зустрічі мінімально переграв “адвокатів”. Відповідно, “Вікінг” змушений був задовольнитися третім місцем – маючи однакову кількість очок з “Ребелс”, команда виявилася вище завдяки кращим показникам в особистих зустрічах (перемога та нічия).

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ ДРУГОЇ АМАТОРСЬКОЇ ЛІГИ РІВНЕНЩИНИ 2018-2019

Аматорська друга ліга Рівненщини з футзалу, 8 березня, п’ятниця,
“Штанга” – “Вікінг” 5:6 “Рівне ФАМ” – “Rivne United” 5:2 “Coral” – “Advoteam” 6:3