Актуальне Чемпіонат і Кубок

ФК “АГАТ” здобув вольову перемогу у матчі проти володаря Кубка ліги + ФОТО

Непростою виявилася перша кубкова гра гощанського ФК “АГАТ”, яка відбулася у селі Немовичі, Сарненського району. Для подолання бар’єру у вигляді клесівського “Граніта” гощанцям виявилося замало 90 хвилин основного часу, довелося проводити ще два екстратайми по 15 хвилин.

У першій половині зустрічі домінування гостей було помітне неозброєним оком. Агатівці постійно атакували, проводячи більшість часу на половині поля господарів. Щоправда, до справді гольових моментів справа практично не доходила. Ще менше шансів мав “Граніт”, гравці якого особливо не мудрували та намагалися доставити м’яч до воріт гощанців довгим пасом від власної карної зони. Але наприкінці першого тайму команда з Клесова отримала право на подачу кутового і сповна реалізувала цю нагоду – після серії рикошетів у штрафній зоні ФК “АГАТ” м’яч опинився на нозі гранітівця, який з близької відстані спрямував його у сітку воріт Владислава Пушика – 1:0.

Отримавши у перерві матчу настанови та наганяй від свого тренера, агатівці з перших хвилин другого тайму кинулися відігруватися і на 60 хвилині Андрій Джум після масованої атаки гощанців і подачі з флангу Володимира Хомончака відновив паритет у рахунку – 1:1.

Після забитого м’яча ФК “АГАТ” продовжував активно діяти попереду. Близьким до перемоги гощанці були після дальнього удару Дмитра Вознюка, проте голкіпер “Граніту” у карколомному стрибку витягнув, здавалося б, мертвий м’яч з-під поперечини.

А під завісу основного часу вже господарі отримали шанс вирвати перемогу, коли їх гравець утік з середини поля практично один на один з Пушиком, проте в кінці поспішив і пробив прямо у руки голкіперу ФК “АГАТ”.

Два додаткові тайми стали випробуванням на витривалість для обох команд. І цей своєрідний іспит краще скали гощанці. На 110 хвилині Сергій Цвик довгою передачею з власної половини поля знайшов Максима Новосада, який опинився віч-на-віч із голкіпером суперника і в два дотика розібрався з ним  – 1:2.

Мали шанс господарі відігратися на останній хвилині матчу, але після удару зі штрафного м’яч потрапив у поперечину воріт ФК “АГАТ” та вісдкочив у поле.  Отож, вольова перемога 2:1, яка забезпечила команді з Гощі путівку до чвертьфіналу, а “Граніту” – трофей для найкращої районної команди у Кубку області – Кубок ліги.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ПОЄДИНКУ

Протокольні дані.

“Граніт” (Клесів) – ФК “АГАТ” (Гоща) – 1:2 (1:0)

10.05.2018. Кубок області 2018. 1/8 фіналу. Немовичі. Стадіон “Колос”. 150 глядачів.

Суддя: Самков Віктор (Рівненський р-н)

Голи:
Заєць Сергій – кутовий, 42 (1:0)
Джум Андрій (Хомончак Володимир), 60 (1:1)
Новосад Максим (Цвик Сергій), 110 (1:2)

ФК “АГАТ” (Гоща): 12.Пушик Владислав; 5.Цвик Сергій; 2.Макарчук Олександр; 3.Ядчишин Роман (к); 20.Сержанюк Олексій; 9.Хомончак Володимир; 18.Новосад Максим; 10.Вознюк Дмитро (8.Бугаєць Владислав, 118); 7.Баранчук Володимир (19.Ситницький Ілля, 63); 13.Зубарєв Павло; 11.Джум Андрій (71.Ющук Борис, 86) (17.Величко Володимир, 103).

Тренер: Володимир Ткачук.

Середній вік: 25,1 року.

Попередження: Щерба Володимир, 87 – Сержанюк Олексій, 27; Джум Андрій, 77.

Крім ФК “АГАТ” до 1/4 фіналу Кубку області потрапив ще один представник Гощанського району – ФК “Садове” у Володимирці переконливо обіграв місцеву “Енергію”. Не поталанило в 1/8 фіналу ФК “Гоща-Агат” та бугринській “Калині”, які зустрічалися з більш серйозними суперниками і програли, відповідно, ФК “Рафалівка” та ФК “Малинськ”.

Результати всіх матчів Кубку області, 1/8 фіналу, 09.05,

“Граніт” (Томашгород) – ОДЕК (Оржів) 0:5 “Енергія” (Володимирець) – ФК “Садове” 1:3 “Вілія” (Млинів) – “Ізотоп” (Вараш) 0:4 “Калина” (Бугрин) – ФК “Малинськ” 0:2 ФК “Гоща-Агат” – ФК “Рафалівка” 0:4 “Коливань” (Клевань) – “Маяк” (Сарни) 2:0 “Полісся” (Рокитне) – “Колос” (Кричильськ) 3:2 (дод.час) “Граніт” (Клесів) – ФК “АГАТ” (Гоща) 1:2 (дод.час)