Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Перше гощанське дербі у новому сезоні відсудить Андрій Ганіченко – всі призначення

Головним арбітром поєдинку третього туру ФК “АГАТ” – ФК “Садове” буде Андрій Ганіченко (Рівне). На лінії його асистентами стануть Тарас Ткачук та Ігор Серветник, спостерігач арбітражу – Валерій Гладков (усі – Рівне). В нинішньому сезоні Чемпіонату Рівненщини протистояння в Гощі стане першим районним дербі, яких має бути протягом року як мінімум шість.

У минулому сезоні Андрій Ганіченко обслуговував два матчі за участю ФК “АГАТ”. В усіх цих матчах гощанці ні разу не змогли вразити ворота суперника, хоча й самі пропустили лише раз – у домашній грі 27 вересня 2017 року ФК “АГАТ” програв 0:1 оржівському ОДЕКу, а раніше – 1 липня 2017 року – у гостях зіграв у “суху” нічию з кричильським “Колосом”. За два поєдинки Ганіченко-молодший показав 7 гірчичників (чотири гощанцям і три їх суперникам).

Повна статистика Андрія Ганіченка у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Цікаво, що Андрій Ганіченко у суботу, 12 травня, відсудить матч гощанських ветеранів проти “Славії” у Федорівці о 13:00, а вже через кілька годин у Гощі обслуговуватиме гру другої ліги між “Полісся” (Малятин) та “Імпульс” (Дубно).

Всі призначення на матчі найближчих днів в області та районі.

Перша ліга

12.05, “Коливань” -“Ізотоп-РАЕС”, арбітр – Віктор Самков, асистенти – Тарас Кир`янчук, Сергій Свірідов, 4-й арбітр – Андрій Корецький, спостерігач арбітражу – Віктор Гуменний.

12.05, “Колос” – “Рафалівка”, арбітр – Андрій Шевчук, асистенти – Радіон Никорович, Володимир Остимчук, 4-й арбітр – Володимир Кулай, спостерігач арбітражу – Володимир Чирков.

13.05, “Маяк” – “Сокіл”, арбітр – Андрій Приймачук, асистенти – Олексій Гладков, Сергій Швидун, 4-й арбітр – Олександр Очко, спостерігач арбітражу – Степан Бахор.

13.05, “Калина” – “ОДЕК”, арбітр – Сергій Каращук, асистенти – Віктор Галинець, Володимир Саварин, 4-й арбітр – Савтира, спостерігач арбітражу – Юрій Сось.

Друга ліга

12.05, “Граніт” (Томашгород) – “Локомотив” (Здолбунів), арбітр – Сергій Ротов, асистенти – Павло Галагуз, Андрій Іванов.

12.05, “Полісся” (малятин) – “Імпульс” (Дубно), арбітр – Андрій Ганіченко, асистенти – Петро Федюра, Юрій Гаркуша.

12.05, “Стир” (Демидівка) – “Колос” (Рачин), арбітр – Сергій Яремчук, асистенти – Владислав Дрикін, Сергій Швидун.

12.05, “Кобра” (Острог) – “Сокіл” (Осова), арбітр – Володимир Дзюра, асистенти – Іван Гапончук, Максим Шибунька.

13.05, “Лісівник” (Дубровиця) – “Вельбівно”, арбітр – Сергій Милян, асистенти – Володимир Присяжнюк, Павло Дзюбак.

13.05, “ОТГ Клевань-Оржів” – “Зарічне”, арбітр – Андрій Кущевой, асистенти – Юрій Карпович, Юрій Гаркуша.

Чемпіонат області серед ветеранів

12.05, “ПриГОЩАйся” (Гощанський район) – “Славія” (Рівне), арбітр – Андрій Ганіченко, асистенти – Ігор Серветник, Олексій Овдієнко.

12.05, “Фіалка” (Зоря) – “Експрес” (Здолбунів), арбітр – Сергій Бородавкін.

12.05, “Радивилів-Броди” – “Дубно”, арбітр – Віктор Галинець.

12.05, “Млинів” – “Городок-Тинне”, арбітр – Юрій Карпович.

12.05, “Ветеран” (Дубровиця) – “Горизонт” (Костопіль), арбітр – Інна Вакулко.

14.05, “Ізотоп” (Вараш) – “Случ” (Березне), арбітр – Олександр Гребінь, асистенти – Сергій Печончик, Володимир Штинь.

16.05, “Полісся” (Рокитне) – “Маяк” (Сарни), арбітр – Сергій Ротов, асистенти – Павло Галагуз, Андрій Іванов.

Чемпіонат району, 2 тур, 13.05, неділя

11:00 ФК “Садове-2” – “Калина-2” (Бугрин), арбітр – Юрій Карпович (Млинів).

11:30 ФК “Курозвани” – “Чайка” (Малинівка), арбітр – Олександр Беденко (Рівне).

12:00 “Агат” (Симонів) – “Дедденс” (Русивель), арбітр – Павло Пивоваров (Рівне).

12:00 ФК “Межирічі” – “Агат” (Гоща), арбітр – Віктор Качановський (Корець).

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *