Актуальне Чемпіонат і Кубок

Перше гощанське дербі у Чемпіонаті завершилося бойовою нічиєю + ФОТО + ВІДЕО

У третьому турі Чемпіонату Рівненської області відбулося перше з шести гощанських дербі, які обіцяє нам сезон-2018 року. У райцентрі зустрілися місцевий ФК “АГАТ” та ФК “Садове”. У складі обох команд було доволі гравців, котрі встигли пограти за обидва клуби, тому протистояння на стадіоні ДЮСШ обіцяло стати принциповим.

Першими між собою зіграли юнацькі склади і тут фортуна посміхнулася господарям, котрі в другій половині матчу вирвали підсумкову перемогу з рахунком 2:1. Щодо поєдинку дорослих команд, то він проходив за схожим сценарієм, проте завершився бойовою нічиєю.

В дебюті матчу більш переконливіше виглядали гравці ФК “Садове”, які більше контролювали м’яч і частіше навідувалися на половину поля агатівців. Ближче до перерви гра поступово вирівнялася і все йшло до того, що перший тайм так і завершиться “сухою” нічиєю. Але на 39 хвилині садівчани дещо несподівано опинилися попереду. Після нескладної подачі зі штрафного кіпер гощанців Владислав Пушик, здавалося, без проблем взяв м’яч,  проте якимось дивом шкіряна куля вислизнула з його рук і Олександр Дмитрук з близькох відстані проштовхнув її у ворота своїх колишніх одноклубників – 0:1.

У другому таймі ФК “АГАТ” був змушений йти вперед та рятувати гру. ФК “Садове”, навпаки, сконцентрувався на оборонних діях, якими упевнено керував Богдан Новак. Поступово ініціативою повністю заволоділи гощанці, хоча зуміли сповна скористатися нею лише раз. На 70-й хвилині агатівці отримали право на пробиття вільного удару, Роман Ядчишин відкотив м’яч Максиму Новосаду і той філігранним ударом обвів стінку і поцілив у дальню стійку. Від штанги сфера відлетіла туди, куди саме і було потрібно – у сітку воріт суперника, а стрибок Андрія Мозерова вже виявився марним – 1:1.

За кілька хвилин до фінального свистка ФК “АГАТ” отримав чудовий шанс вийти вперед. Свіжий Владислав Бугаєць, який вийшов на заміну на 74-хвилині, здійснив справжній рейд із власної половини поля та з лівого флангу прострілив у штрафний майданчик суперника. Оборонець ФК “Садове”, намагаючись вибити м’яч, лише ковзнув по ньому ногою і відкинув Павлу Зубарєву, котрий відпасував на вільного Андрія Джума. На превеликий жаль гощанських уболівальників удар “одинадцятки” ФК “АГАТ” з метрів дванадцяти прийшовся лише у поперечину…

Таким чином, гощанський клуб взяв перший заліковий бал та провів перший м’яч у Чемпіонаті Рівненської області 2018. А вже найближчої середи, 16 травня, на ФК “АГАТ” чекає непростий поєдинок у Малинську проти одного з головних фаворитів турніру.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – ФК “САДОВЕ”

Протокольні дані матчу.

ФК “АГАТ” (Гоща) – ФК “Садове” – 1:1 (0:1)

13.05.2018. 3 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 200 глядачів.

Суддя: Ганіченко Андрій (Рівне)

Голи:
Дмитрук Олександр, 39 (0:1)
Новосад Максим (Ядчишин Роман), 70 (1:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): 12.Пушик Владислав; 7.Баранчук Володимир (17.Величко Володимир, 85); 4.Блажиєвський Ігор; 11.Джум Андрій; 13.Зубарєв Павло; 2.Макарчук Олександр; 18.Новосад Максим; 20.Сержанюк Олексій; 9.Хомончак Володимир (19.Ситницький Ілля, 66); 5.Цвик Сергій (8.Бугаєць Владислав, 74); 3.Ядчишин Роман (к).
Середній вік: 25,9 року.
Головний тренер: Володимир Ткачук.

ФК “Садове”: 27.Мозеров Андрій; 4.Дмитрук Олександр; 5.Новак Богдан; 17.Басич Олександр; 18.Мангур Михайло (15.Новак Сергій, 69); 14.Жак Вадим (23.Гайдук Іван, 87); 16.Фаренюк Артем; 11.Лозян Вадим; 22.Тивонюк Віталій (21.Джебженяк Вадим, 77); 10.Попович Іван; 7.Гайдук Володимир
Головний тренер: Володимир Новак.

Попередження: Блажиєвський Ігор, 31; Хомончак Володимир, 63; Дмитрук Олександр, 67; Жак Вадим, 70; Фаренюк Артем, 90.

ГОЛИ В МАТЧІ ФК “АГАТ” – ФК “САДОВЕ”

ВІДЕО ВСЬОГО МАТЧУ ФК “АГАТ” – ФК “САДОВЕ”

Чемпіонат області, 3 тур, 12.05, субота
“Коливань” (Клевань) – “Ізотоп” 1:2 (Вараш) (юнаки -2:0) “Колос” (Кричильськ) – ФК “Рафалівка” 2:1 (2:3)

13.05, неділя,
ФК “АГАТ” (Гоща) – ФК “Садове” 1:1 (2:1) “Маяк” (Сарни) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 3:0 (2:0) “Калина” (Бугрин) – ОДЕК (Оржів) 0:3 (0:2)

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 13 травня.