Актуальне Першість та інші райони

Малятинське “Полісся” здобуло другу поспіль перемогу у Першості області + ФОТО + ВІДЕО

Після виїзного розгрому у Зарічному, де “Полісся” з Малятина просто декласувало місцевий клуб, обігравши його з рахунком 9:0, представники Гощанщини здобули скромну домашню перемогу. Єдиний м’яч, проведений у матчі проти дубенського “Імпульса”, все ж дозволив малятинцям взяти повноцінних три очки і очолити свою групу.

Звіт про поєдинок, розміщений у групі “Полісся” (Малятин):

“Гра почалась за нашого контролю м’яча, проте чогось гострого в атаці не виходило, натомість суперник створив кілька гострих моментів біля воріт Олександра Матюка, та наш воротар разом з захистом ліквідували всі загрози. Після цього ми активніше почали працювати і створили кілька моментів, після яких біля воріт суперника було гаряче, а на 32 хвилині Ярослав Тиндюк випередив захистників і воротаря суперника та переправив головою м’яч в ворота після навісу Дмитра Паруха. До кінця першого тайму була практично рівна гра. На початку другого тайму ми змарнували кілька 100% нагод збільшити рахунок на нашу користь, боротьба точилася в основному в центрі поля і лише під кінець зустрічі суперник пішов більшими силами на наші ворота з надією зрівняти рахунок, але цього не сталося. Отож 1:0 на нашу користь і 6 залікових балів після 2 двох ігор. Дякуємо вболівальникам, які прийшли підтримати нашу команду!

Наступна гра попередньо має відбутись 19.05 о 16.00 в м. Здолбунів проти команди “Експрес”.”

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З ПОЄДИНКУ “ПОЛІССЯ” – “ІМПУЛЬС”

Протокольні дані.

“Полісся” (Малятин) – “Імпульс” (Дубно) – 1:0 (1:0)

12.05.2018. 3 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 100 глядачів.

Арбітри: Ганіченко Андрій (Рівне), Федюра Петро (Кустин), Гаркуша Юрій (Рівне).

Гол:
Тиндюк Ярослав (Парух Дмитро), 31 (1:0)

Попередження: Левечко Павло, 53; Войцеховський Дмитро, 59 – Жабокрицький Іван, 55; Канюк Петро, 44.

Гол.

Весь матч.

Результати всіх матчів першості області, 3 тур, 12.05, субота

“Граніт” (Томашгород) – “Локомотив” (Здолбунів) 3:0 “Полісся” (Малятин) – “Імпульс” (Дубно) 1:0 “Стир” (Демидівка) – “Колос” (Рачин) 2:1 “Кобра” (Острог) – “Сокіл” (Осова) 4:2

13.05, неділя,
“Лісівник” (Дубровиця) – ФК “Вельбівне” 3:5 “ОТГ Клевань-Оржів” – ФК “Зарічне” 3:0

Турнірні таблиці Першості області на 13 травня.