Чемпіонат|Кубок

Перенесений матч у Малинську відсудить Андрій Шевчук

Головним арбітром перенесеного матчу другого туру ФК “Малинськ” – ФК “АГАТ” стане Андрій Шевчук (Рівне). На лінії йому допомагатимуть два Сергія – Швидун (Рівне) та Милян (Здолбунів), четвертий арбітр – Володимир Кулай (Рівне), спостерігач арбітражу – Вячеслав Кобилецький (Рівне). Арбітром поєдинку юнаків, який пройде у Гощі, буде місцевий рефері Івна Гапончук.

У минулому сезоні Андрій Шевчук обслуговував три зустрічі за участю ФК “АГАТ” і в усіх цих матчах гощанці, граючи в гостях, поступилися –  2 травня 2017 року ФК “АГАТ” у Сарнах у кубковому поєдинку “Маяку” 0:6, 10 червня 2017 року у Вараші “Ізотоп-РАЕС” 2:3 та 14 жовтня 2017 року у Рафаловці однойменному клубу 1:3. За три поєдинки Шевчук показав 9 гірчичників (сім гощанцям і два їх суперникам) та призначив три пенальті (два у ворота ФК “АГАТ” та один – у ворота суперників).

Повна статистика Андрія Шевчука у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Іншу перенесену гру 2 туру, в якій в Оржеві зустрінуться ОДЕК та “Коливань”, обслуговуватиме бригада у складі: головний рефері – Максим Фірсов, асистенти – Тарас Кир’янчук, Володимир Остимчук, четвертий суддя – Олег Кучер, спостерігач арбітражу – Олександр Гіль.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of