Актуальне Першість та інші райони

Малятинське “Полісся” здобуло третю поспіль перемогу в Першості області + ФОТО

І у третьому поєдинку в другій лізі єдиний представник Гощанщини у цьому сезоні виявився сильнішим за суперника. У матчі в Здолбунові проти місцевого “Експреса” команди влаштували справжню гольову перестрілку, яка, в підсумку, принесла перемогу “Поліссю”. Варто відзначити, що вагомий внесок у перемогу малятинців внесли Роман Цілюков та Павло Левечко, які тривалий час грали за різноманітні клуби саме зі Здолбунова.

Звіт про матч від “Полісся” та ФОТОЗВІТ про зустріч:

“4 тур 2 ліга Рівненської області з футболу м. Здолбунів стадіон Локомотив. “Експрес” Здолбунів – “Полісся” Малятин. Отож в 4 турі ми зустрічалися з командою “Експрес” якій з одним заліковим балом вкрай необхідний був позитивний результат. Варто відмітити підготовку до гри господарів матчу: міні-концерт з виступом місцевих колективів, диктор на стадіоні, таке зараз вкрай рідко зустрінеш. Матч почався з наших атак і впевненого контролю м’яча, які після кількох небезпечних моментів одразу втілилось в гол: Цілюков Роман, який відновився після травми, пройшов по правому флангу, ввійшов в штрафну і прострілив, а Ревуцький Євген зіграв на випередження – 0:1. Ми продовжували атакувати, проте обрізка в центрі поля, швидка контратака і суперник скористався помилками наших гравців – 1:1. Про те Роман Цілюков певне скучив за футболом, бо за кілька хвилин ударом з лінії штрафної точнісінько в кут зробив рахунок – 1:2. За такого рахунку закінчився перший тайм. 2 тайм почався за нашого контролю м’яча і знову купи гольових моментів, та воротар суперника був на висоті, мабуть його настрій підхопили польові гравці, бо почали впевненіше вести гру. Як наслідок в швидкій атаці після подачі з флангу суперник головою зрівнює рахунок – 2:2 і це за 10 хв до закінчення гри, в якій здавалось би гарантована перемога. Було проведено заміни і ми раз-по-раз атакували, і за кілька хвилин Роман Цілюков вивів на побачення з воротарем Шитюка Михайла, який не схибив – 2:3. І одразу після того крапку в матчі поставив Левечко Павло – 2:4. Отож третя перемога, і максимум залікових балів. Наступна гра проти команди ОТГ “Клевань-Оржів”, час і дата уточнюються.”

Першість області, 4 тур, 19.05, субота
ФК “Зарічне” – “Свисспан” (Костопіль) 0:11 “Сокіл” (Осова) – “Лісівник” (Дубровиця) 2:1 “Колос” (Рачин) – “Кобра” (Острог) 2:2 “Експрес” (Здолбунів) – “Полісся” (Малятин) 2:4 ФК “Вельбівне” – “Граніт” (Томашгород) 2:3 “Імпульс” (Дубно) – “ОТГ Клевань-Оржів” 5:3