Чемпіонат і Кубок

Матч ФК “АГАТ” проти “Вілії” відсудить Андрій Кущевой – всі призначення

Головним арбітром поєдинку шостого туру Чемпіонату області між ФК “АГАТ” та “Вілія” (Млинів) призначено Андрія Кущевого (Рівне). На лінії йому асистуватимуть Сергій Свірідов (Рівне) та Петро Федюра (Кустин), спостерігач арбітражу – Володимир Дзюбак (Рівне), четвертий арбітр – Олександр Очко (Деражне).

У нинішньому сезоні Андрій Кущевой матчі за участю гощанської команди не обслуговував.

Цікаво, що у сезоні 2017 року Кущевой судив одну-єдину гру ФК “АГАТ” і саме проти “Вілії”, щоправда у Млинові.  28 травня минулого року агатівці поступилися з рахунком 2:4.

Повна статистика Андрія Кущевого у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Перша ліга, 6 тур

02.06

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – “Рафалівка”

Арбітр – Андрій Приймачук, асистенти – Сергій Свірідов, Максим Полукеєв, 4-й арбітр – Сергій Печончик, спостерігач арбітражу – Ярослав Дмитрук.

“Садове” – “Коливань” (Клевань)

Арбітр – Віктор Самков, асистенти – Юрій Карпович, Ігор Серветник, 4-й арбітр – Юрій Возьний, спостерігач арбітражу – Юрій Сось.

“Полісся” (Рокитне) – “Маяк” (Сарни)

Арбітр – Андрій Ганіченко, асистенти – Олексій Гладков, Радіон Никорович, 4-й арбітр –
Віталій Савтира, спостерігач арбітражу – Володимир Чирков.

03.06

“Сокіл” (Радивилів-Крупець) – “Колос” (Кричильськ)

16:00, стадіон “Колос” (Радивилів)

Арбітр – Сергій Милян, асистенти – Володимир Остимчук, Сергій Швидун, 4-й арбітр – В. Скрипчинський, спостерігач арбітражу – Олександр Гіль.

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Вілія” (Млинів)

Арбітр – Андрій Кущевой, асистенти – Сергій Свірідоі, Петро Федюра, 4-й арбітр – Олександр Очко, спостерігач арбітражу – Володимир Дзюбак.

Друга ліга, 6 тур.

02.06

“Лісівник” (Дубровиця) – “Стир” (Демидівка).

Арбітр – Володимир Дзюра, асистенти – Інна Вакулко, Володимир Остимчук.

“Сокіл” (Осова) – “Локомотив” (Здолбунів).

Арбітр – Сергій Ротов, асистенти – Павло Галагуз, Андрій Іванов.

“Свиспан” (Костопіль) – “Полісся” (Малятин).

Арбітр – Сергій Яремчук, асистенти – Олександр Колнер, Володимр Присяжнюк.

“Кобра” (Острог) – “Граніт” (Томашгород).

Арбітр – Наталя Мамчур, асистенти – Сергій Швидун, Ігор Українець.

ФК “Вельбівне” – “Колос” (Рачин).

Арбітр – Андрій Шевчук, асистенти – Оксана Мазурук, Юрій Пархомчук.

03.06

“ОТГ Клевань-Оржів” – “Енергія” (Володимирець).

Арбітр – Максим Фірсов, асистенти – Тарас Кир`янчук, Владислав Дрикін.

Чемпіонат ветеранів, 4 тур,

 01.06

“Маяк” (Сарни) – “Ізотоп” (Вараш) , арбітр – Інна Вакулко.

02.06

ФК “Володимирець” – “Полісся” (Рокитне), арбітр – Микола Штинь.

“Славія” (Рівне) – “VIK” (Радивилів-Броди), арбітр – Олександр Ганіченко.

“Експрес” (Здолбунів) – “Autoplus” (Млинів), арбітр – Тарас Кир’янчук.

ФК “Дубно” – “Фіалка” (Зоря), арбітр – Сергій Бородавкін.

“Колос” (Березне) – “Горинь” (Дубровиця), арбітр – Павло Мельничук.

Чемпіонат району, 5 тур,

 03.06

11:30 “Дедденс” (Русивель) – “Чайка” (Малинівка), арбітр – Олександр Беденко (Рівне).

11:30 ФК “Курозвани” – ФК “Межиричі”, арбітр – Іван Гапончук (Гоща).

12:00 “Калина-2” (Бугрин) – “Агат” (Гоща), арбітр – Андрій Ганіченко (Рівне).

12:00 ФК “Садове” – “Агат” (Симонів), арбітр – Олександр Ганіченко (Рівне).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *