Актуальне Першість та інші райони

Малятинське “Полісся” впевнено закріпилося на першому місці у групі

У черговому турі Першості області “Полісся” з Малятина у гостях зустрічалося з костопільським “Свисспаном”, який йшов у групі А другим. Перемога для представників Гощанського району мала важливе як тактичне (фінішувати першими у своїй ггрупі), так і стратегічне (взяти чергові “золоті” очки) значення.

Звіт про гру від “Полісся” (Малятин):

“Свіспан” Костопіль – “Полісся” Малятин. До цієї гри команди розміщувались на 2 та 1 місці турнірної таблиці групи А, тому теоретично це не тільки 3 бали за розподіл місць в групі, а і можливі “золоті” очки, також для “Полісся” це була можливість збільшити відрив від переслідувачів, а “Свіспан міг закріпитись на 2 місці.

Гру почали обережно, ніхто не хотів зробити помилки на початку гри. Одразу стало зрозуміло, що наш суперник основну ставку робить на довгі верхові передачі, щоб вивести своїх швидких форвардів на побачення з голкіпером. Про те ми вигравали практично кожну боротьбу на другому поверсі, а наші центральні півзахистники перегравали опонентів в центрі поля. Тому моменти не забарились, могли забивати Тиндюк Ярослав і Войцеховський Дмитро, ще в кількох моментах забракло точності, у відповідь в першому таймі суперник створив напевне єдиний небезпечний момент – після кутового, який завершився ударом головою.

Гол назрівав, але на перерву команди пішли за рахунку 0:0. Наша команда виходила на 2 тайм з настроєм забити і перемогти, про те суперник почав тайм значно активніше і щохвилини створював моменти біля наших воріт. 10 хвилин нам знадобилось щоб вирівняти гру і почати тиснути на ворота суперника. І на 58 хвилині після подачі кутового головою забив гол Рома Цілюков – 0:1.

Другу половину тайму “Свіспан” йшов на штурм з надією врятувати гру і створив декілька небезпечних моментів, на які ми відповідали контратаками. Міг поставити крапку в грі Ярослав Тиндюк після прострілу Левечка Павла та забракло кількох сантиметрів дотягнутись до м’яча. Все ж на останніх хвилинах вдалося провести успішний контрвипад, Рома Цілюков протягнув м’яч і вивів на побачення з воротарем суперника Левечка Павла, удар в дальній кут і 0:2″

Свій заключний поєдинок у першому колі “Полісся” проведе 10 червня у Гощі. Суперником малятинців буде “Енергія” з Володимирця. Початок поєдинку – о 16:00.

Першість області, 6 тур, 02.06, субота
“Лісівник” (Дубровиця) – “Стир” (Демидівка) 1:0 “Сокіл” (Осова) – “Локомотив” (Здолбунів) 1:1 ФК “Вельбівне” – “Колос” (Рачин) 3:0 “Свисспан” (Костопіль) – “Полісся” (Малятин) 0:2 “Кобра” (Острог) – “Граніт” (Томашгород) 1:0

03.06, неділя,
“ОТГ Клевань-Оржів” – “Енергія” (Володимирець) 1:0

перенесені матчі 2 туру, 06.06, середа,
“Колос” (Рачина) – “Граніт” (Томашгород) 3:2 ФК “Вельбівне” – “Кобра” (Острог) 3:2

Турнірні таблиці Першості області на 7 червня.