Актуальне Україна

Рівненський “Верес” отримав атестат від ФФУ для участі в Другій лізі

ФФУ таки выдала Вересу аттестат для участия во Второй лиге-2018/19.

Как стало известно Sport Arena, решение по Вересу было принято еще в пятницу, 8 июня, а сегодня о нем будет объявлено официально.

Ранее ходили слухи, что Верес может остаться без Второй лиги из-за многочисленных проблем, связанных с объединением с ФК Львов.

Дело в том, что в прошлом сезоне Верес играл в УПЛ, но уже в мае клуб изменил название на ФК Львов. Под этим названием он и будет выступать в следующем сезоне, если только УЕФА не решит иначе.

Спонсором этого клуба будет львовский бизнесмен, владелец компании Лимо Богдан Копытко.

В то же время Алексей Хахлев и еще ряд людей, стоявших у истоков возрождения Вереса в 2015 году, вернулись в Ровно, где попытаются заново повторить путь со Второй лиги. Предположительно, выступать команда будет в пгт. Млинов.

Ранее сообщалось, что аттестаты на новый сезон Второй лиги не получили Днепр и Металлург Запорожье.

www.sportarena.com

P. S. Як повідомив сайт “ВСЕ про спорт”, голова атестаційного комітету ФФУ Віктор Безсмертний назвав, які клуби отримали атестат на участь у Другій лізі.

Рівненського “Вереса” серед них нема. Також нашій команді компанію склали “Таврія”, “Суднобудівник” і “Арсенал-Київщина”.

Також є інформація, що рівняни подали апеляцію. Тож, чи гратиме “Верес” в цьому сезоні, поки не відомо.

P. S. S. Як повідомив сайт ФК “Верес”, ТОВ «Народний футбольний клуб «Верес-Рівне» отримав Атестат, що надає право на участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд клубів Другої ліги сезону 2018/2019 рр.

«Дозвіл отримано після засідання Апеляційного комітету ФФУ. Документація надана в повному обсязі та відповідає вимогам Регламенту з атестації футбольних клубів ПФЛ України. Затримка була викликана невчасним поданням аудиторського висновку за попередній звітний період. Вітаю всіх вболівальників та членів Народного клубу «Верес»! Надалі все залежить від нас. Вірю, що нас чекають нові перемоги та звитяги. Все у нас вийде, тому що разом – ми сила!» Так прокоментував цю подію на своїй сторінці у ФБ президент Громадської спілки «Верес-Рівне» Олексій Хахльов.

Leave a Reply

avatar
  Subscribe  
Notify of