Актуальне Чемпіонат і Кубок

Гощанський ФК “АГАТ” не втримав нічию у Сарнах у матчі проти “Маяка” + ВІДЕО

Поєдинок 7 туру Чемпіонату області ФК “АГАТ” проводив у гостях проти сарненського “Маяка”. І хоча на очкові здобутки в “лігві” бронзових призерів минулого сезону сподіватися було важко, гощанці продемонстрували гідну гру і поступилися з різницею лише в один м’яч. А згадуючи два “сарненських” поєдинки сезону 2017 року, коли агатівців програли в Чемпіонаті та Кубку дві зустрічі з загальним рахунком 2:12, то останній матч можна взагалі сміливо занести до активу команди Володимира Ткачука.

Щодо перебігу подій на полі у звітній грі, то “Маяк” вже традиційно для домашніх зустрічей з ФК “АГАТ” провів швидкий гол. Проте далі розвинути успіх сарненчанам не вдалося. Більше того, на початку другого тайму швидка контратака гощанців лівим флангом завершилася ударом по воротам Андрія Джума, який голкіпер “Маяка” відбив прямо на ногу Павла Зубарєва – 1:1.

Виїзна нічия для агатівців була цілком прийнятним результатом, а от команду з Сарн вона аж ніяк не влаштовувала. І “Маяк” після пропущеного голу продовжував тиск на ворота Олексія Дем’янця до тих пір, доки вдруге не повів у рахунку на 72-й хвилині. Саме результат 2:1 і став остаточним у цій зустрічі.

Протокольні дані матчу 7 туру Чемпіонату області.

“Маяк” (Сарни) – ФК “АГАТ” (Гоща) – 2:1 (1:0)

10.06.2018. Сарни. Стадіон “Мрія”. 300 глядачів.

Арбітр: Самков Віктор (Кустин, Рівненський р-н)

Голи:
Степанчук Владислав, 14 (1:0)
Зубарєв Павло (Джум Андрій), 51 (1:1)
Степанчук Владислав, 72 (2:1)

ФК “АГАТ” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій; 2.Макарчук Олександр; 3.Ядчишин Роман (к); 5.Цвик Сергій; 7.Баранчук Володимир; 8.Бугаєць Владислав (17.Величко Володимир, 46); 9.Хомончак Володимир; 10.Вознюк Дмитро; 11.Джум Андрій (16.Ющук Борис, 79); 13.Зубарєв Павло (20.Сержанюк Олексій, 85); 18.Новосад Максим.
Середній вік: 26,3 року.

Попередження: Назаренко Дем’ян, 35; Ситник Дмитро, 36 – Баранчук Володимир, 33; Хомончак Володимир, 33; Ядчишин Роман, 60.

Маяк – ФК “АГАТ”. Голи

Маяк – ФК “АГАТ”. Весь матч.

Дві інші команди з Гощанського району – “Калина” та ФК “Садове” – зустрічалися між собою у Бугрині. В підсумку, перемогу у дербі святкували господарі, котрі змогли двічі забити в самісінькій кінцівці зустрічі – на 89-й хвилині відзначився екс-гравець ФК “Садове-2” Юрій Соловей, а на 90-й – Олександр Талімончук.

Чемпіонат області, 7 тур, 09.06, субота
ОДЕК (Оржів) – “Ізотоп” (Вараш) 0:0 (юнаки – 1:0) “Колос” (Кричильськ) – ФК “Малинськ” 1:0 (4:0) ФК “Рафалівка” – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 2:3 (1:0)

10.06, неділя,
“Маяк” (Сарни) – ФК “АГАТ” (Гоща) 2:1 (3:1) “Калина” (Бугрин) – ФК “Садове” 2:0 (2:2) “Коливань” (Клевань) – “Полісся” (Рокитне) 0:0 (2:1)