Першість та інші райони

Малятинське “Полісся” завершило перше коло у Першості області зі 100% результатом

Свій останній поєдинок у першому колі “Полісся” з Малятина проводило у Гощі проти володимирецької “Енергії” і здобуло переконливу перемогу з рахунком 4:1. Чергові три очки забезпечили команді з Гощанського району 100% результат у всіх матчах та перше місце у своїй групі перед перервою.

Звіт про матч у групі “Полісся” у соцмережі:

“До гри команди підходили з бойовим настроєм, хоча у Володимирця й були кадрові втрати в зв’язку з дискваліфікацією двох гравців. Гра, традиційно для нас в останніх матчах, почалась за повного контролю м’яча і надійної гри в обороні, як наслідок вже на початку матчу виникали гострі моменти біля воріт суперника, кілька небезпечних флангових прострілів загострили ситуацію і вже на 17 хвилині черговий простріл від Ягелюка Олега на Цілюкова Романа в штрафну мав завершитись голом проте суперника рятує воротар та на добиванні першим опиняється Ярослав Тиндюк, який і реалізовує свою можливість – 1:0.

Буквально за кілька хвилин Цілюков Роман не реалізовує вихід сам на сам з воротарем “Енергії”. Другий гол ми змогли організувати на 36 хвилині і він схожий на перший: простріл з флангу у штрафну, удар Цілюкова Романа, підстраховують захисники, м’яч опиняється в того ж таки Цілюкова і вдруге він шансів супернику не лишає – 2:0.

Напевне єдина хоча і не дуже небезпечна атака суперника завершується призначенням пенальті в наші ворота: зовсім не обов’язкове, дрібне, порушення захисником в куті карного майданчика. Гравець “Енергії” чітко реалізував одинадцятиметровий на 45 хв. розвівши воротаря і м’яч по різних кутах – 2:1. Здавалось перший тайм на цьому закінчиться, та Цілюков і Ягелюк помінялись ролями і цього разу Роман віддав пас у штрафну Олегу і той гарним ударом в дальній кут відправив команди на перерву за рахунку 3:1.

В другому таймі мало що змінилося в малюнку гри на полі, ми контролювали м’яч, суперник намагався атакувати, до слова створив кілька небезпечних моментів біля наших воріт, та якраз це і дало можливість працювати на контратаках і одна з них завершилась голом, на 65 хв. Левечка Павла вивели на ударну позицію в районі 11 метрів і він не схибив – 4:1. До завершення гри було ще кілька нагод вразити ворота суперника та підвела реалізація.”

Першість області, 7 тур, 09.06, субота

“Сокіл” (Осова) – ФК “Вельбівне” 1:2 “Свисспан” (Костопіль) – “ОТГ Клевань-Оржів” 1:0 “Стир” (Демидівка) – “Граніт” (Томашгород) 1:1

10.06, неділя,
“Лісівник” (Дубровиця) – “Кобра” (Острог) 2:0 “Полісся” (Малятин) – “Енергія” (Володимирець) 4:1 “Локомотив” (Здолбунів) – “Колос” (Рачин) 1:2

Турнірні таблиці Першості області на 11 червня.