Інші турніри Актуальне

Гощанські ветерани з “ПриГОЩАйся” не зуміли зупинити віце-чемпіонів

У третій домашній грі поточного Чемпіонату області команда ветеранів Гощанського району “ПриГОЩАйся” у Бугрині приймала “Autoplus”. Останні два сезони млинівський колектив беззмінно посідав другу сходинку у ветеранських змаганнях, а цьогоріч представники Млинова всерйоз націлені перервати п’ятирічну гегемонію рівненської “Славії” у Чемпіонаті.

Перший тайм цієї зустрічі пройшов за невеликого домінування гостей, хоча до справжніх гольових моментів справа майже не доходила. Тим прикрішим виявився пропущений гощанцями гол, який став результатом грубої помилки в захисті.

Другу половину матчу активніше почали господарі, котрі притиснули гостей до їх карного майданчика. Але забити “ПриГОЩАйся” не вдалося, тоді як млинівчани провели другий м’яч, знову ж таки використавши помилку гощанців позаду.

За рахунку 0:2 господарі поля пішли великими силами вперед, що дало простір для контратак Млинову. В одній із них вони забили втретє і цей гол став останнім у звітній грі…

Наступну свою гру ФК “ПриГОЩАйся” проведе на виїзді у Зорі, а в останньому матчі першого кола прийматиме “VIK” (Радивилів-Броди). Щодо початку другого кола, то в обласній федерації його старт запланували майже аж на 8 вересня.

Чемпіонат області серед ветеранів, 5 тур, 10.06, субота,

“ПриГОЩАйся” (Гощанський район) – “Autoplus” (Млинів) 0:3 “Експрес” (Здолбунів) – ФК “Дубно” 5:0 “VIK” (Радивилів-Броди) – “Фіалка” (Зоря) 0:0 ФК “Володимирець” – “Горизонт” (Костопіль) 6:1 “Маяк” (Сарни) – “Колос” (Березне) 3:2