Гощанщина Футзал

У Горбакові пройшов перший ветеранський Меморіал Дмитра Українця з футзалу

У суботу, 24 лютого, у спортивному залі Горбаківського НВК відбувся відкритий Чемпіонат Гощанського району з футзалу серед ветеранів. Змагання у такому форматі на Гощанщині відбулося вперше і було організоване Гощанською районною федерацією футболу за підтримки Рівненської обласної федерації футболу (РОФФ) та Асоціації футзалу Рівненської області (АФРО).

Цей турнір також отримав назву «Меморіал Дмитра Українця» і покликаний вшанувати пам’ять добре відомого на теренах району та області футбольного арбітра, який пішов з життя у 2017 році.

Довідка. Українець Дмитро Павлович – Заслужений працівник сільського господарства України, майже 20 років очолював асоціацію фермерів та приватних землевласників Рівненщини, член ради і віце-президент Всеукраїнської асоціації фермерів.

Народився 8 листопада 1943 року в селі Симонів Гощанського району  Рівненської області.

Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут. Починав агрономом у Рокитнівському районі на Рівненщині. З 1998 року очолював асоціацію фермерів та приватних землевласників Рівненщини.

Працював у департаменті Агропромислового комплексу при Рівненській обласні державній адміністрації на посаді – старший інспектор.

Помер 10 липня 2017 року на 74-ому році життя.

Щодо спортивних результатів, зафіксованих у матчах на горбаківському паркеті, то переможцем першого «Меморіалу Дмитра Українця» став «Ребелс» із Рівного. Команда переконливо перемогла у всіх зустрічах, а її гравець – Сергій Лінник – став автором дебютного м’яча у районному ветеранському Чемпіонаті з футзалу. Його партнер – Віктор Панасюк – здобув звання кращого бомбардира змагань.

Долю срібних медалей в очному двобої вирішували «Ветеран» із Гощі та «Калина» з Бугрина. В підсумку, перемогли гощанці з рахунком 8:5, які і стали віце-чемпіонами, бугринці ж змушені були задовольнитися третім місцем.

Після завершення змагань всі учасники отримали заслужені кубки та медалі, люб’язно надані Гощанській районній федерації РОФФ. Їх вручили футболістам головний арбітр змагань Іван Гапончук (обслуговувати матчі якому також допомагав Юрій Роман) та віце-президент АФРО Віктор Радовенчик.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
trackback

[…] другого «Меморіалу Дмитра Українця» знову, як і рік тому, став «Ребелс» із Рівного. Рівненська команда […]

trackback

[…] другого «Меморіалу Дмитра Українця» знову, як і рік тому, став «Ребелс» із Рівного. Рівненська команда […]