Змагання Гощанщини Першість та інші райони Чемпіонат і Кубок

Поєдинок ФК “АГАТ” проти “Коливані” відсудить Наталія Мамчур – усі призначення

Головним арбітром матчу 8 туру Чемпіонату області у Гощі між ФК “АГАТ” та клеванською “Коливаню” стане Наталія Мамчур. На лініях їй допомагатимуть Тарас Кир’янчук та Сергій Швидун, четвертий арбітр – Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу – Валерій Криницький. Уся суддівська бригада – з міста Рівне.

Нагадаємо, у нинішньому сезоні Мамчур обслуговувала кубковий поєдинок між районною командою ФК “Гоща-Агат” та ФК “Обарів”. У цій зустрічі, котра також пройшла в Гощі, перемогли господарі з рахунком 3:1.

У минулому сезоні Наталія Мамчур судила три поєдинки за участю ФК “АГАТ”. У домашній грі проти ФК “Рафалівка” 18 червня 2017 року гощанці поступилися 0:2. Після цього була перемога у Березному над місцевим “Случем” 3:1 (16 вересня 2017 року). А в заключному матчі сезону, котрий відбувся у Сарнах 5 листопада 2017 року, ФК “АГАТ” програв “Маяку” з рахунком 2:6.

У цих трьох іграх рефері показала 14 гірчичників (по 7 агатівцям та їх суперникам), щоправда жодного разу не вилучала гравців та не призначала одинадцятиметрові.

Повна статистика Наталії Мамчур у Чемпіонаті та Кубку області сезону 2017 року.

Перша ліга.

16.06, субота

ФК “Садове” – “Колос” (Кричильськ)

Головний рефері – Віктор Самков, асистенти – Володимир Остимчук, Юрій Карпович, четвертий рефері – Юрій Возьний, спостерігач арбітражу – Микола Васюта.

“Полісся” (Рокитне) – “Калина” (Бугрин)

Головний рефері – Олександр Ганіченко, асистенти – Владислав Дрикін, Ігор Серветник, четвертий рефері – Володимир Кулай, спостерігач арбітражу – Валерій Гладков

“Вілія” (Млинів) – “Маяк” (Сарни)

Головний рефері – Сергій Милян, асистенти – Олексій Гладков, Радіон Никорович, четвертий рефері – Андрій Корецький, спостерігач арбітражу – Юрій Сось.

17.06, неділя

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Коливань” (Клевань)

Головний рефері – Наталя Мамчур, асистенти – Тарас Кир’янчук, Сергій Швидун, четвертий рефері – Дмитро Шекель, спостерігач арбітражу – Валерій Криницький.

ФК “Малинськ” – ФК “Рафалівка”

Головний рефері – Володимир Дзюра, асистенти – Сергій Свірідов, Петро Федюра, четвертий рефері – Тарас Штинь, спостерігач арбітражу – Іван Коваль.

Друга ліга.

16.06, субота

“Колос” (Рачин) – “Сокіл” (Осова).

Головний рефері – Андрій Ганіченко, асистенти – Юрій Пархомчук, Сергій Швидун.

17.06

 “Енергія” (Володимирець) – “Експрес” (Здолбунів).

Головний рефері – Микола Штинь, асистенти – Сергій Печончик, Валерій Штинь.

Чемпіонат серед ветеранів

16.06, субота

“Фіалка” (Зоря) – ФК “ПриГОЩАйся” (Гощанський район)

Головний рефері – Наталя Мамчур.

“Славія” (Рівне) – “Експрес” (Здолбунів)

Головний рефері – Тарас Кир`янчук, асистенти – Максим Шибунька, Оксана Мазурук

“Autoplus” (Млинів) – “VIK” (Радивилів-Броди)

Головний рефері – Сергій Милян, асистенти – Олексій Гладков, Радіон Никорович.

“Колос” (Березне) – ФК “Володимирець”

Головний рефері – Інна Вакулко.

20.06, середа

“Полісся” (Рокитне) – “Горинь” (Дубровиця)

Головний рефері – Інна Вакулко.

Чемпіонат Гощанського району.

17.06, неділя

11:00 “Агат” (Гоща) – “Чайка” (Малинівка), головний арбітр – Олександр Беденко (Рівне).

11:30 “Дедденс” (Русивель) – “Калина-2” (Бугрин), головний арбітр – Тарас Гаврильчик (Гоща).

12:00 ФК “Межиричі” – ФК “Садове-2”, головний арбітр – Юрій Пархомчук (Рівне).

12:00 “Агат” (Симонів) – ФК “Курозвани”, головний арбітр – Андрій Ганіченко (Рівне).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *