Актуальне Чемпіонат і Кубок

ФК “АГАТ” здобув у Чемпіонаті області першу домашню перемогу + ФОТО + ВІДЕО

У 8 турі Чемпіонату Рівненської області ФК “АГАТ” на власному полі приймав одного з головних невдах нинішнього сезону – клеванську “Коливань”. Разом із рокитнівським “Поліссям” представник Рівненського району ділять останнє-передостаннє місця у турнірній таблиці, маючи в активі лише один по одному заліковому балу, набрані в очному протистоянні.

Щоправда, на відміну від поліських “братів за нещастям”, підопічні Олександра Григоровича у попередніх семи матчах Чемпіонату зуміли забити шість разів (“Полісся” – жодного), а в Кубку області – пробитися до півфіналу змагань, вибивши звідти минулорічного володаря цього трофею – сарненський “Маяк”.

Тому до матчу з “Коливанню” агатівцям потрібно було підходити без “шапкозакидацьких” настроїв, тим більше, що для рівненських гравців поле гощанського стадіону ДЮСШ виявилося фартовим у матчі проти “Полісся” з Малятина. Нагадаємо, на одному з попередніх етапів Кубку області команда з Клевані обіграла клуб Віталія Фурманця, хоча двічі поступалася у рахунку…

Те, що гостям “пальці в рот не клади”, продемонстрували вже перші хвилини зустрічі з ФК “АГАТ”. Лідер і, фактично, граючий тренер “Коливані” Андрій Оксенюк в одній з найперших атак гостей наважився на дальній постріл і гощанців від крупних неприємностей врятувала тільки поперечина.

Щоправда, далі у матчі все стало на свої місця – гощанці перехопили ігрову ініціативу, перетворили її в територіальну та почали планомірно атакувати ворота “Коливані”. Гол, як кажуть у подібних випадках, назрівав і остаточно оформився на 24-й хвилині. Роман Ядчишин віддав передачу по своєму правому флангу, а Павло Зубарєв п’ятою підправив політ шкіряної кулі прямо на хід свого партнера. В свою чергу, Андрій Джум випередив свого візаві і з гострого кута зумів пробити точно під дальню стійку – 1:0.

Розвинути успіх господарям вдалося за десять хвилин. Дмитро Вознюк “на техніці” прибрав у центрі поля суперника та довгою передачею вивів на ударну позицію Володимира Хомончак. Правий хавбек ФК “АГАТ” відважився на удар з першого дотику і не прогадав, спіймавши голкіпера клеванчан на протиході – 2:0.

Отримавши пристойний гандикап у рахунку, гощанці і далі контролювати розвиток подій на полі, не форсуючи їх перебіг. У подібному ключі завершився перший тайм зустрічі та пройшов другий. Здавалося, господарі не надто хотіли збільшувати свою перевагу, а гості не надто й могли… Лише у заключні хвилини матчу “Коливань” почали демонструвати щось схоже на останній штурм, проте виходило в них це не надто переконливо. Більше того, агатівці повинні були ловити у ці хвилини суперника на контратаці – свіжий Борис Ющук, підбадьорений гучною підтримкою вболівальників, “обікрав” останнього захисника і вийшов віч-на-віч із кіпером “Коливані”. Проте удар форварда ФК “АГАТ” у дальній кут прийняла на себе бокова стійка воріт і гра завершилася з рахунком першого тайму – 2:0.

Ця перемога для гощанців стала дебютною на власному стадіоні у цьому сезоні та другою, в якому команда Володимира Ткачука забила на своєму стадіоні більше одного м’яча.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “АГАТ” – “КОЛИВАНЬ”

Протокольні дані матчу.

ФК “АГАТ” (Гоща) – “Коливань” (Клевань) – 2:0 (2:0)

17.06.2018. 8 тур. Гоща. Стадіон ДЮСШ. 150 глядачів.

Головний арбітр: Мамчур Наталія (Рівне).

Голи:
Джум Андрій (Ядчишин Роман, Зубарєв Павло), 24 (1:0)
Хомончак Володимир (Вознюк Дмитро), 34 (2:0)

ФК “АГАТ” (Гоща): 1.Дем’янець Олексій; 2.Макарчук Олександр; 3.Ядчишин Роман (к); 4.Блажиєвський Ігор; 5.Цвик Сергій; 7.Баранчук Володимир; 9.Хомончак Володимир; 10.Вознюк Дмитро (17.Величко Володимир, 69); 11.Джум Андрій (16.Ющук Борис, 77); 13.Зубарєв Павло (8.Бугаєць Владислав, 81); 18.Новосад Максим (20.Сержанюк Олексій, 90).
Середній вік: 26,8 року.

Попередження: Оксенюк Андрій, 48; Кузьміч Сергій, 65 (обидва – “Коливань”).

Відзначимо, що інші два представники Гощанського району у Чемпіонаті області також здобули перемоги, щоправда, з мінімальною перевагою у рахунку.

У суботу, 16 червня, ФК “Садове” вдома приймав кричильський “Колос” і обіграв представника Сарненського району завдяки маленькому шедеврові у виконанні Богдана Новака. Перший тайм цієї зустрічі пройшов, практично, без моментів, хоча наприкінці садівчани двічі повинні були забивати.

Друга половина матчу виявилася більше веселішою, але, знову ж таки, відчувалася перевага господарів. Гравці ФК “Садове” до 64-ї хвилини марнували одну нагоду за іншою, поки ініціативу на себе не взяв Богдан Новак.

Здалося, що центральному захиснику господарів наскучило лише відбивати атаки суперника і дивитися на марні спроби своїх партнерів відкрити рахунок. Спочатку Новак-молодший після кутового головою поцілив у поперечину, а вже через декілька хвилин, як ніж крізь масло, пройшов центром захисні редути кричильської команди і точно пробив у дальній верхній кут. Близька відстань та невеликий рикошет від ноги оборонця зробили цей удар для кіпера “Колоса” і його команди фатальним – 1:0.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧУ ФК “САДОВЕ” – “КОЛОС”

Бугринська “Калина” грала у Рокитному і особливих проблем у цій зустрічі не відчула, обігравши місцеве “Полісся” з рахунком 2:1. Гості забили в кожному таймі по м’ячу – Олександр Талімончук відзначився на 25-й хвилині, а Юрій Павлюк на 50-й. Відквитати один гол господарі змогли лише в останню хвилину матчу і цей м’яч став для “Полісся” першим у нинішньому Чемпіонаті області.

Чемпіонат області, 8 тур, 16.06, субота
ФК “Садове” – “Колос” (Кричильськ) 1:0 (юнаки – 3:2) “Вілія” (Млинів) – “Маяк” (Сарни) 0:2 (1:2) “Полісся” (Рокитне) – “Калина” (Бугрин) 1:2 (1:1)

17.06, неділя,
ФК “АГАТ” (Гоща) – “Коливань” (Коливань) 2:0 (1:0) ФК “Малинськ” – ФК “Рафалівка” 3:1 (0:2)

20.06, середа, перенесена гра 13 туру,
ФК “Малинськ” – ФК “Садове” 5:0

Свій наступний поєдинок ФК “АГАТ” проведе у Бугрині проти “Калини” у неділю, 24 червня. Нагадаємо, в першому районному дербі на бугринському стадіоні господарі зуміли на останніх хвилинах переграти ФК “Садове”, тоді як гощанці у матчі проти садівчан у райцентрі задовільнилися лише нічиєю. Початок матчу дорослих складів о 16:00, юнацьких команд – о 13:30.

У цей же день ФК “Садове” вдруге у сезоні відвідає Рафалівку, де зіграє проти місцевого клубу. В травневому матчі 1/4 фіналу Кубку області ФК “Рафалівка” виявився сильнішим, провівши єдиний м’яч під завісу зустрічі. Чи зможе взяти команда Володимира Новака реванш у його земляків з Володимирецького району покаже гра, котра також розпочнеться о 16:00.