Чемпіонат 2018

Турнірна таблиця Чемпіонату області на 15 липня.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Маяк” (Сарни) 11 10 1 0 30 9 +21 31
2 ФК “Малинськ” 12 9 1 2 44 7 +37 28
3 ОДЕК (Оржів) 10 7 2 1 38 9 +29 23
4 “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 11 7 2 2 19 11 +8 23
5 “Калина” (Бугрин) 12 6 4 2 16 18 -2 22
6 ФК “Рафалівка” 11 5 1 5 26 22 +4 16
7 “Колос” (Кричильськ) 11 5 0 6 21 24 -3 15
8 ФК “Садове” 12 4 2 6 23 26 -3 14
9 “Вілія” (Млинів) 11 3 1 7 12 19 -7 10
10 ФК “АГАТ” (Гоща) 11 3 1 7 14 16 -2 10
11 “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 10 3 0 7 8 21 -13 9
12 “Коливань” (Клевань) 11 1 2 8 9 32 -23 5
13 “Полісся” (Рокитне) 11 0 1 10 6 52 -46 1

Шахматка Чемпіонату області на 15 липня.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1. “Маяк” (Сарни) -X- 1:0 6:4 3:2 2:1 3:0 4:0
2. ФК “Малинськ” 0:1 -X- 4:2 7:0 3:1 5:0 3:1 3:0
3. ОДЕК (Оржів) 1:1 -X- 0:0 6:3 6:1 12:1
4. “Ізотоп-РАЕС” (Вараш) 1:2 -X- 1:1 3:1 3:2 3:0
5. “Калина” (Бугрин) 1:1 0:3 -X- 3:1 2:0 2:1 2:1
6. ФК “Рафалівка” 0:1 1:1 -X- 3:1 3:1 2:3
7. “Колос” (Кричильськ) 1:0 0:1 2:1 -X- 5:3 3:1
8. ФК “Садове” 1:7 1:0 -X- 2:2 2:0 6:0 5:0
9. “Вілія” (Млинів) 0:2 0:1 0:1 2:3 -X- 2:0
10. ФК “АГАТ” (Гоща) 1:2 2:1 1:1 0:1 -X- 0:1 2:0
11. “Сокіл” (Радивилів-Крупець) 0:5 0:1 0:1 -X- 3:2
12. “Коливань” (Клевань) 0:4 1:2 1:1 2:4 2:0 -X- 0:0
13. “Полісся” (Рокитне) 0:5 0:9 0:2 1:2 3:7 0:5 -X-

Календар матчів Чемпіонату Рівненської області 2018 року, 1 ліга 1 коло

 1 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
1 Полісся (Рокитне) ФК Малинськ 02.05 0:9
2 АГАТ  (ГОЩА) Сокіл (Радивилів-Крупець) 29.04 0:1
3 Вілія (Млинів) Ізотоп (Вараш) 29.04 0:1
4 Маяк (Сарни) ОДЕК (Оржів) 04.07 1:0
5 Коливань (Клевань) ФК Рафалівка (Рафалі вка) 29.04 2:4
6 Калина (Бугрин) Колос (Кричильськ) 29.04 3:1
ФК Садове – вихідний

2 ТУР   (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
7 ФК Рафалівка (Рафалівка) Калина (Бугрин) 06.05 0:1
8 ОДЕК (Оржів) Коливань (Клевань) 16.05 6:1
9 Ізотоп (Вараш) Маяк (Сарни) 06.05 1:2
10 Сокіл (Радивилів-Крупець) Вілія (Млинів) 06.05 0:1
11 ФК Малинськ (Малинськ) АГАТ  (ГОЩА) 16.05 3:0
12 ФК Садове (Садове) Полісся (Рокитне) 06.05 5:0
Колос (Кричильськ) – вихідний

3 ТУР  (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
13 АГАТ  (Гоща) ФК Садове (Садове) 13.05 1:1
14 ФК Малинськ (Малинськ) Вілія (Млинів) 25.04 3:1
15 Маяк (Сарни) Сокіл (Радивилів-Крупець) 13.05 3:0
16 Коливань (Клевань) Ізотоп (Вараш) 12.05 1:2
17 Калина (Бугрин) ОДЕК (Оржів) 13.05 0:3
18 Колос (Кричильськ) ФК Рафалівка (Рафалівка) 12.05 2:1
Полісся (Рокитне) – вихідний  

4 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
19 ОДЕК (Оржів) Колос (Кричильськ) 12.06 6:3
20 Ізотоп (Вараш) Калина (Бугрин) 19.05 1:1
21 Сокіл (Радивилів-Крупець) Коливань (Клевань) 19.05 3:2
22 ФК Малинськ (Малинськ) Маяк (Сарни) 13.06 0:1
23 ФК Садове (Садове) Вілія (Млинів) 20.05 2:2
24 Полісся (Рокитне) АГАТ (Гоща) 20.05 0:5
ФК Рафалівка – вихідний

5 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
25 Вілія (Млинів) Полісся (Рокитне) 26.05 2:0
26 Маяк (Сарни) ФК Садове (Садове) 27.05 3:2
27 Коливань (Клевань) ФК Малинськ (Малинськ) 30.05 0:4
28 Калина (Бугрин) Сокіл (Радивилів-Крупець) 27.05 2:1
29 Колос (Кричильськ) Ізотоп (Вараш) 30.05 0:1
30 ФК Рафалівка ОДЕК (Оржів) 30.05 0:1
АГАТ (Гоща) – вихідний

6 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
31 Ізотоп (Вараш) ФК Рафалівка 02.06 3:1
32 Сокіл (Радивилів-Крупець) Колос (Кричильськ) 03.06 0:1
33 ФК Малинськ (Малинськ) Калина (Бугрин) 20.06 7:0
34 ФК Садове (Садове) Коливань (Клевань) 02.06 6:0
35 Полісся (Рокитне) Маяк (Сарни) 02.06 0:5
36 АГАТ (Гоща) Вілія (Млинів) 03.06 0:1
ОДЕК (Оржів) – вихідний

7 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
37 Маяк (Сарни) АГАТ (Гоща) 10.06 2:1
38 Коливань (Клевань) Полісся (Рокитне) 10.06 0:0
39 Калина (Бугрин) ФК Садове (Садове) 10.06 2:0
40 Колос (Кричильськ) ФК Малинськ (Малинськ) 09.06 1:0
41 ФК Рафалівка Сокіл (Радивилів-Крупець) 09.06 2:3
42 ОДЕК (Оржів) Ізотоп (Вараш) 09.06 0:0
Вілія (Млинів) – вихідний

8 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
43 Сокіл (Радивилів-Крупець) ОДЕК (Оржів) перен.
44 ФК Малинськ (Малинськ) ФК Рафалівка 17.06 3:1
45 ФК Садове (Садове) Колос (Кричильськ) 16.06 1:0
46 Полісся (Рокитне) Калина (Бугрин) 16.06 1:2
47 АГАТ (Гоща) Коливань (Клевань) 17.06 2:0
48 Вілія (Млинів) Маяк (Сарни) 16.06 0:2
Ізотоп (Вараш) – вихідний

9 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
49 Коливань (Клевань) Вілія (Млинів) 24.06 2:0
50 Калина (Бугрин) АГАТ (Гоща) 24.06 2:1
51 Колос (Кричильськ) Полісся (Рокитне) 23.06 3:1
52 ФК Рафалівка ФК Садове (Садове) 24.06 3:1
53 ОДЕК (Оржів) ФК Малинськ (Малинськ) 11.07 1:1
54 Ізотоп (Вараш) Сокіл (Радивилів-Крупець) 23.06 3:0
Маяк (Сарни) – вихідний

10 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
55 ФК Малинськ (Малинськ) Ізотоп (Вараш) 01.07 4:2
56 ФК Садове (Садове) ОДЕК (Оржів) 30.06 1:7
57 Полісся (Рокитне) ФК Рафалівка 30.06 3:7
58 АГАТ (Гоща) Колос (Кричильськ) 01.07 2:1
59 Вілія (Млинів) Калина (Бугрин) 30.06 0:1
60 Маяк (Сарни) Коливань (Клевань) 01.07 4:0
Сокіл (Радивилів-Крупець) – вихідний

11 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
61 Калина (Бугрин) Маяк (Сарни) 08.07 1:1
62 Колос (Кричильськ) Вілія (Млинів) 07.07 5:3
63 ФК Рафалівка АГАТ (Гоща) 08.07 3:1
64 ОДЕК (Оржів) Полісся (Рокитне) 08.07 12:1
65 Ізотоп (Вараш) ФК Садове (Садове) 07.07 3:2
66 Сокіл (Радивилів-Крупець) ФК Малинськ (Малинськ) 08.07 0:5
Коливань (Клевань) – вихідний

12 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
67 ФК Садове (Садове) Сокіл (Радивилів-Крупець) 14.07 2:0
68 Полісся (Рокитне) Ізотоп  (Вараш) 15.07 16:00
69 АГАТ (Гоща) ОДЕК (Оржів) 15.07 16:00
70 Вілія (Млинів) ФК Рафалівка 14.07 2:3
71 Маяк (Сарни) Колос (Кричильськ) 13.07 6:4
72 Коливань (Клевань) Калина (Бугрин) 15.07 16:00
ФК Малинськ (Малинськ) – вихідний

13 ТУР (Початок матчів юнацьких складів о 13.30)

Господар Гості Дата Час
73 Колос (Кричильськ) Коливань (Клевань) 21.07 16:00
74 ФК Рафалівка Маяк (Сарни) 22.07 16:00
75 ОДЕК (Оржів) Вілія (Млинів) 22.07 16:00
76 Ізотоп (Вараш) АГАТ (Гоща) 21.07 16:00
77 Сокіл (Радивилів-Крупець) Полісся (Рокитне) 21.07 16:00
78 ФК Малинськ (Малинськ) ФК Садове (Садове) 20.06 5:0
Калина (Бугрин) – вихідний