Першість 2018

Турнірні таблиці Першості області на 21 травня.

Група А.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Полісся” (Малятин) 3 3 0 0 14 2 +12 9
2 “Свиспан” (Костопіль) 3 2 1 0 16 3 +13 7
3 “ОТГ Клевань-Оржів” 3 2 0 1 10 6 +4 6
4 “Енергія” (Володимирець) 2 2 0 0 5 1 +4 6
5 “Імпульс” (Дубно) 4 1 0 3 7 9 -2 3
6 “Експрес” (Здолбунів) 3 0 1 2 5 10 -5 1
7 ФК “Зарічне” 4 0 0 4 0 26 -26 0

 

Група Б.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Граніт” (Томашгород) 3 3 0 0 8 2 +6 9
2 “Локомотив” (Здолбунів) 4 2 1 1 10 6 +4 7
3 ФК “Вельбівне” 3 2 0 1 10 6 +4 6
4 “Стир” (Демидівка) 4 2 0 2 8 13 -5 6
5 “Кобра” (Острог) 3 1 2 0 7 5 +2 5
6 “Сокіл” (Осова) 4 1 0 3 6 11 -5 3
7 “Колос” (Рачин) 3 0 2 1 5 6 -1 2
8 “Лісівник” (Дубровиця) 4 0 1 3 6 11 -5 1

 

Шахматки Першості області на 21 травня.

Група А.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. “Полісся” (Малятин) -X- 1:0
2. “Свиспан” (Костопіль) -X- 3:1
3. “ОТГ Клевань-Оржів” -X- 4:1 3:0
4. “Енергія” (Володимирець) -X- 3:0
5. “Імпульс” (Дубно) 5:3 1:2 -X-
6. “Експрес” (Здолбунів) 2:4 2:2 -X-
7. ФК “Зарічне” 0:9 0:11 -X-

 

Група Б.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Граніт” (Томашгород) -X- 3:0 2:0
2. “Локомотив” (Здолбунів) -X- 7:2 2:0
3. ФК “Вельбівне” 2:3 -X-
4. “Стир” (Демидівка) 0:3 -X- 2:1
5. “Кобра” (Острог) 1:1 -X- 4:2
6. “Сокіл” (Осова) 2:4 -X- 2:1
7. “Колос” (Рачин) 2:2 -X-
8. “Лісівник” (Дубровиця) 3:5 2:2 -X-

Календар матчів Першості Рівненської області 2018 року, 2 ліга, 1 коло

ГРУПА А

1 ТУР

Господар Гості Дата Час
1 Енергія Володимирець ФК Зарічне 29.04 3:0
2 Свиспан Костопіль Імпульс Дубно 28.04 3:1
3 ОТГ «Клевань-Оржів» Експрес (Здолбунів) 29.04 4:1
Полісся (Малятин) – вихідний

2 ТУР

Господар Гості Дата Час
4 ФК Зарічне Полісся (Малятин) 05.05 0:9
5 Імпульс Дубно Енергія Володимирець 05.05 1:2
6 Експрес Здолбунів Свиспан Костопіль 05.05 2:2
ОТГ «Клевань-Оржів» – вихідний

3 ТУР

Господар Гості Дата Час
7 Полісся Малятин Імпульс Дубно 12.05 1:0
8 Енергія Володимирець Експрес Здолбунів 17.06 15:00
9 ОТГ «Клевань-Оржів» ФК Зарічне 13.05 3:0
Свиспан Костопіль – вихідний

4 ТУР

Господар Гості Дата Час
10 Експрес Здолбунів Полісся Малятин 19.05 2:4
11 ФК Зарічне Свиспан Костопіль 19.05 0:11
12 Імпульс Дубно ОТГ Клевань-Оржів 19.05 5:3
Енергія Володимирець – вихідний

5 ТУР

Господар Гості Дата Час
13 Полісся Малятин ОТГ «Клевань-Оржів» 27.05 16:00
14 Енергія Володимирець Свиспан Костопіль 27.05 15:00
15 Імпульс Дубно ФК Зарічне 26.05 16:00
Експрес Здолбунів – вихідний

6 ТУР

Господар Гості Дата Час
16 Свиспан Костопіль Полісся Малятин 02.06 16:00
17 ОТГ «Клевань-Оржів» Енергія Володимирець 03.06 16:00
18 ФК Зарічне Експрес Здолбунів 03.06 15:00
Імпульс Дубно – вихідний

7 ТУР

Господар Гості Дата Час
19 Полісся Малятин Енергія Володимирець 10.06 16:00
20 Свиспан Костопіль ОТГ «Клевань-Оржів» 09.06 16:00
21 Експрес Здолбунів Імпульс Дубно 09.06 16:00
ФК Зарічне – вихідний

ГРУПА Б

1 ТУР

Господар Гості Дата Час
1 Стир Демидівка ФК Вельбівне 28.04 0:3
2 Граніт Томашгород Сокіл Осова 28.04 2:0
3 Лісівник Дубровиця Колос Рачин 29.04 2:2
4 Кобра Остріг Локомотив Здолбунів 28.04 1:1

2 ТУР

Господар Гості Дата Час
5 Сокіл Осова Стир Демидівка 05.05 2:4
6 Колос Рачин Граніт Томашгород 06.06 ?
7 Локомотив Здолбунів Лісівник Дубровиця 05.05 2:0
8 ФК Вельбівне Кобра Острог 06.06 ?

3 ТУР

Господар Гості Дата Час
9 Стир Демидівка Колос Рачин 12.05 2:1
10 Граніт Томашгород Локомотив Здолбунів 12.05 3:0
11 Лісівник Дубровиця ФК Вельбівне 13.05 3:5
12 Кобра Остріг Сокіл Осова 12.05 4:2

4 ТУР

Господар Гості Дата Час
13 Локомотив Здолбунів Стир Здолбунів 20.05 7:2
14 ФК Вельбівне Граніт Томашгород 19.05 2:3
15 Сокіл Осова Лісівник Дубровиця 19.05 2:1
16 Колос Рачин Кобра Остріг 19.05 2:2

5 ТУР

Господар Гості Дата Час
17 Стир Демидівка Кобра Остріг 26.05 16:00
18 Граніт Томашгород Лісівник Дубровиця 27.05 15:00
19 Локомотив Здолбунів ФК Вельбівне 26.05 16:00
20 Колос Рачин Сокіл Осова 26.05 16:00

6 ТУР

Господар Гості Дата Час
21 Лісівник Дубровиця Стир Демидівка 02.06 15:00
22 Кобра Остріг Граніт Томашгород 02.06 16:00
23 Сокіл Осова Локомовти Здолбунів 02.06 15:00
24 ФК Вельбівне Колос Рачин 02.06 16:00

7 ТУР

Господар Гості Дата Час
25 Стир Демидівка Граніт Томашгород 09.06 16:00
26 Лісівник Дубровиця Кобра Остріг 10.06 15:00
27 Локомотив Здолбунів Колос Рачин 10.06 16:00
28 Сокіл Осова ФК Вельбівне 09.06 15:00