Кубок 2018

КАЛЕНДАР змагань Кубку Рівненської області та Кубку Ліги з ФУТБОЛУ 2018 року

 

        I тур 1/64  14.04.2018суб.                                             II тур 1/32 21-22.04. суб.-нед.

Імпульс Дубно – Граніт Клесів                                      1. Граніт Клесів- Лісівник Дубровиця

Фаворит Колоденка – Курозвани                                 2. Моноліт Вараш – ГРАНІТ Томашгород

ФЦ Дубно – ФК Тараканів                                              3. Рівес- СТИР Демидівка

Гоща-АГАТ – Обарів                                                          4.Фаворит – ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

ХФК «Надія» Рівне – АГАТ Симонів                             5. Гоща-АГАТ- СВИСПАН Костопіль

Рівес Рівне – Інтеркарс Рівне                                        6.АГАТ Симонів  – ОТГ «КЛЕВАНЬ-ОРЖІВ»

Продторгобладнання Забороль – Адвокат Корець 7.ФЦ Дубно- ПОЛІССЯ Малятин

Моноліт Вараш – Зарічне                                             8.Продторгобладнання- Сокіл Осова

 

III тур 1/16   2.05.2018 – сер.                                              IV тур   1/8  9.05.2018 – сер.

  1. Продторгобладнання-  ЕНЕРГІЯ Володимирець      1._____________- ФК Садове

2.Граніт Томашгород – ФК ВЕЛЬБІВНО  о 15.00              2._____________- АГАТ Гоща

3.ОТГ Клевань-Оржів – ПОЛІССЯ Рокитне (04.05)          3._____________- КОЛОС Кричильськ

4.Гоща-АГАТ – КОЛОС Рачин                                                 4._____________- ІЗОТОП Вараш

5.Полісся Малятин – КОЛИВАНЬ Клевань (01.05)          5._____________- ФК РАФАЛІВКА

6.Фаворит Колоденка – КАЛИНА Бугрин                           6._____________ – МАЯК Сарни

7.Граніт Клесів- СОКІЛ Радивилів                                      7._____________- ФК МАЛИНСЬК

8.Стир Демидівка- ВІЛІЯ Млинів                                        8._____________- ОДЕК Оржів

 

V тур   ¼ фін. 23.05.2018 – сер.

 

VI тур ½ фін.  6.06.2018 – сер.

½  фін. 20.06.2018 – за призначенням

 

ФІНАЛ – За призначенням

 

Кубок Рівненщини 2018 р.

Фінал

ОДЕК (Оржів) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)

1/2 

                                                              Матчі відповіді 27.06
“Коливань” (Клевань) – 
ОДЕК (Оржів)   0:2
ФК “Рафалівка” – 
“Ізотоп-РАЕС” (Вараш)   2:1

Перші матчі

ОДЕК (Оржів) – “Коливань” (Клевань)   4:1

“Ізотоп-РАЕС” (Вараш) – ФК “Рафалівка”   1:0

1/

“Малинськ” – “ОДЕК” (Оржів)   0:2 (в дод. час)

“АГАТ” (Гоща) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)   2:2 п/п 3:4

“Рафалівка” – “Садове”   1:0

“Коливань” (Клевань) – “Полісся” (Рокитне)   1:0

1/

“Граніт” (Клесів) – “АГАТ” (Гоща)   1:2 (1:1, д.ч. 0:1)

“Енергія” (Володимирець) – “Садове” (Гощанський р-н)   1:3

“Калина” (Бугрин) – “Малинськ” (Березнівський р-н)   0:2

“Вілія” (Млинів) – “Ізотоп-РАЕС” (Вараш)   0:4

“Гоща-Агат” – “Рафалівка” (Володимирецький р-н)   0:4

“Коливань” (Клевань) – “Маяк” (Сарни)   2:0

“Полісся” (Рокитне) – “Колос” (Кричильськ)   3:2 (1:1, д.ч. 2:1)

“Граніт” (Томашгород) – “ОДЕК” (Оржів)   0:5

1/16

“Продторгобладнання” (Забороль) – “Енергія” (Володимирець) – 2:2 (п/п 2:3)

“Граніт” (Томашгород) -“Вельбівно” – 2:1

“ОТГ Клевань-Оржів” – “Полісся” (Рокитне) – 1:2

“Гоща-АГАТ” – “Колос” (Рачин) – 4:1

“Полісся” (Малятин) – “Коливань” (Клевань) – 3:4 (3:3, 0:1 д.ч.)

“Граніт” (Клесів) – “Сокіл” (Радивилів-Крупець) – 1:0

“Фаворит” (Колоденка) – “Калина” (Бугрин) – 1:7

“Стир” (Демидівка) – “Вілія” (Млинів) – 2:3

 

1/32 (другий етап)

“Продторгобладнання” (Забороль) – “Сокіл” (Осова) +/-
“Моноліт” (Вараш) – “Граніт” (Томашгород) – 0:2

“Рівес” (В.Олексин) – “Стир” (Демидівка) – 0:2

“Граніт” (Клесів) – “Лісівник” (Дубровиця) – 0:0 (дод. 0:0, п/п 6:5)

“Агат” (Симонів) – “ОТГ Клевань-Оржів” – 0:3

“Гоща-АГАТ” – “Свиспан” (Костопіль) – 6:1

“Фаворит” (Колоденка) – “Волинь-Цемент” (Здолбунів) – 1:0

ФЦ “Дубно” – “Полісся” (Малятин) – 1:3 (1:1, д.ч.0:2)

 

1/32 (перший етап)

“Імпульс” (Дубно) – “Граніт” (Клесів) – 0:2

“Рівес” (Рівне) – “Інтеркарс” (Рівне) – 2:1

“Фаворит” (Колоденка) – “Курозвани” – 4:0

“Гоща-АГАТ” – “Обарів” – 3:1

“Продторгобладнання” (Забороль) – “Адвокат” (Корець) – 4:1

ФЦ “Дубно” – ФК “Тараканів” – 3:1

“Моноліт” (Вараш) – “Зарічне” – 3:0