Зима 2019

Відкрита Зимова першість міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” 2019 року
Група А

“Продторгобладнання”, “Коливань” (Клевань), “Сатурн” (Дядьковичі), ФК “Межирічі”, “Понеділок”, “Калина” (Бугрин), ДЮСШ “Верес” U16, “Горинь” (Кустин)

Група Б

ДЮСШ “Верес” U17, ФК “Гоща-Агат”, “Рівес”, “Граніт” (Клесів), “Агат” (Симонів), ФК “Садове-2”, “Волинь U19” (Луцьк)

1 тур, 19.01, субота,
9.30 “Коливань” – ДЮСШ “Верес” U16 4:1
10:45 Продторгобладнення” – “Горинь” 1:3
12:00 “Сатурн” – “Калина” 0:2
13:15 ФК “Межиричі” – “Понеділок” 0:1
14:30 ФК “Гоща-Агат” – “Рівес” 0:0

2 тур, 20.01, неділя,
9:00 ДЮСШ “Верес” U16 – “Продторгобладнання” 0:0
10:15 “Сатурн” – ФК “Межирічі” 4:1
11:30 “Горинь” – “Калина” 0:2
12:45 “Граніт” – “Агат” (Симонів) 3:0
14:00 “Коливань” – “Понеділок” 2:1
15:15 “Рівес” – ФК “Садове-2” 1:5

3 тур, 26.01, субота,
ДЮСШ “Верес” U17 – ФК “Садове-2” 0:1
ФК “Гоща-Агат” – “Агат” (Симонів) 1:0
“Коливань” – “Сатурн” 3:0
“Рівес” – “Граніт” 1:2
“Калина” – “Продторгобладнання” 5:0 (тех. рез.)
ДЮСШ “Верес” U16 – “Понеділок” 0:4

4 тур, 27.01, неділя,
ДЮСШ “Верес” U-17 – “Рівес” 0:0
ДЮСШ “Верес” U-16 – “Калина” 1:5
“Волинь” U-19 – ФК “Гоща-Агат” 1:0
“Садове-2” – “Граніт” 1:1
“Горинь” – ФК “Межирічі” 6:3

5 тур, 02.02, субота,
9:30 “Рівес” – “Агат” 4:1
10:45 “Сатурн” – “Продторгобладнання” 2:1
12:00 “Волинь” U-19 – ДЮСШ “Верес” U-17 0:1
13:15  “Коливань”- ФК “Межирічі” 5:0 (тех. рез.)
14:30  ФК “Садове-2” – ФК “Гоща-Агат” 3:1

6 тур, 03.02, неділя, 
9:30 “Понеділок” – “Горинь” 2:1
10:45 ДЮСШ “Верес” U-17 – ФК “Гоща-Агат” 4:1
12:00 “Волинь” U-19 – “Рівес” 3:1
13:15 “Агат” – ФК “Садове-2” 1:6
14:30 “Калина” – “Коливань” 1:0

7 тур, 09.02, субота,
9:00 ДЮСШ “Верес” U-16 – “Сатурн” 0:5
10:15 ДЮСШ “Верес” U-17 – “Граніт” 0:2
11:30 “Волинь” U-19 – “Агат” 0:4
12:45  “Калина”- ФК “Межирічі” 3:0
14:00  “Горинь” – “Коливань” 0:1
15:15 “Понеділок” – “Продторгобладнання” 2:1

8 тур, 10.02, неділя, 
9:00 ДЮСШ “Верес” U-16 – “Горинь” 0:5
10:15  ДЮСШ “Верес” U-17 – “Агат” 2:4
11:30 “Волинь” U-19 – ФК “Садове-2” 1:2
12:45 “Граніт” – ФК “Гоща-Агат” 3:0
14:00 “Продторгобладнання” – ФК “Межирічі” 2:2
15:15 “Понеділок” – “Сатурн” 3:0

9 тур, 16.02, субота,
9:30 ДЮСШ “Верес” U-16 – ФК “Межирічі” 0:3
10:45 “Сатурн” – “Горинь” 1:5
12:00 “Волинь” U-19 – “Граніт” 1:3
13:15  “Продторгобладнання”- “Коливань” 1:3
14:30  “Понеділок” – “Калина” 1:2

1/8 фіналу, 17 лютого, неділя,

ФК “Гоща-Агат” – “Коливань” 0:0 пп 3:5

ФК “Садове-2” – ДЮСШ “Верес” U-16 5:0

ДЮСШ “Верес” U-17 – ФК “Межирічі” 4:2

“Агат” – “Сатурн” 1:1 пп 8:9

“Рівес” – “Понеділок” 0:1

“Граніт” – “Продторгобладнання” 3:1

“Горинь” – “Волинь” U-19 +:-

1/4 фіналу, 26.02, субота,

10:00 ДЮСШ “Верес” U-17 – “Понеділок”
11:20 “Горинь” (Кустин) – ФК “Садове-2”
12:40 “Коливань” (Клевань) – “Сатурн” (Дядьковичі)
14:00 “Калина” (Бугрин) – “Граніт” (Клесів)
15:30 Жеребкування 1/2 фіналу

1/2 фіналу, 24.02, неділя,
10:00 ? – ?
11:20 ? – ?

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО З МАТЧІВ ЗИМОВОЇ ПЕРШОСТІ РІВНЕ 2019

Пісумкові турнірні таблиці Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна” (груповий етап).

Група “А”.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Калина” (Бугрин) 7 7 0 0 20 2 +18 21
2 “Коливань” (Клевань) 7 6 0 1 18 4 +14 18
3 “Понеділок” 7 5 0 2 14 6 +8 15
4 “Горинь” (Кустин) 7 4 0 3 20 10 +10 12
5 “Сатурн” (Дядьковичі) 7 3 0 4 12 15 -3 9
6 ФК “Межирічі” 7 1 1 5 9 21 -12 4
7 “Продторгобладнання” 7 0 2 5 6 17 -11 2
8 ДЮСШ “Верес” U-16 7 0 1 6 2 26 -24 1

Група “Б”.

м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 ФК “Садове-2” 6 5 1 0 18 5 +13 16
2 “Граніт” (Клесів) 6 5 1 0 14 3 +11 16
3 ДЮСШ “Верес” U-17 6 2 1 3 7 8 -1 7
4 “Агат” (Симонів) 6 2 0 4 10 16 -6 6
5 “Волинь” U-19 (Луцьк) 6 2 0 4 6 11 -5 6
6 “Рівес” 6 1 2 3 7 11 -4 5
7 ФК “Гоща-Агат” 6 1 1 4 3 11 -8 4

Шахматки Зимової першості міста Рівне “Меморіал Володимира Шморгуна”.

Група “А”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7 8
1. “Калина” (Бугрин) -X- 1:0 2:1 2:0 2:0 3:0 5:0 5:1
2. “Коливань” (Клевань) 0:1 -X- 2:1 1:0 3:0 5:0 3:1 4:1
3. “Понеділок” 1:2 1:2 -X- 2:1 3:0 1:0 2:1 4:0
4. “Горинь” (Кустин) 0:2 0:1 1:2 -X- 5:1 6:3 3:1 5:0
5. “Сатурн” (Дядьковичі) 0:2 0:3 0:3 1:5 -X- 4:1 2:1 5:0
6. ФК “Межирічі” 0:3 0:5 0:1 3:6 1:4 -X- 2:2 3:0
7. “Продторгобладнання” 0:5 1:3 1:2 1:3 1:2 2:2 -X- 0:0
8. ДЮСШ “Верес” U-16 1:5 1:4 0:4 0:5 0:5 0:3 0:0 -X-

Група “Б”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. ФК “Садове-2” -X- 1:1 1:0 6:1 2:1 5:1 3:1
2. “Граніт” (Клесів) 1:1 -X- 2:0 3:0 3:1 2:1 3:0
3. ДЮСШ “Верес” U-17 0:1 0:2 -X- 2:4 1:0 0:0 4:1
4. “Агат” (Симонів) 1:6 0:3 4:2 -X- 4:0 1:4 0:1
5. “Волинь” U-19 (Луцьк) 1:2 1:3 0:1 0:4 -X- 3:1 1:0
6. “Рівес” 1:5 1:2 0:0 4:1 1:3 -X- 0:0
7. ФК “Гоща-Агат” 1:3 0:3 1:4 1:0 0:1 0:0 -X-