Чемпіонат ветеранів 2018

Турнірні таблиці Чемпіонату області серед ветеранів після першого кола.

Група “Південь”.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Славія” (Рівне) 6 5 1 0 28 1 +27 16
2 “Autoplus” (Млинів) 6 4 2 0 21 5 +16 14
3 “VIK” (Радивилів-Броди) 6 2 2 2 6 13 -7 8
4 “ПриГОЩАйся” (Гощанський р-н) 6 2 1 3 6 10 -4 7
5 “Експрес” (Здолбунів) 6 2 1 3 10 11 -1 7
6 “Фіалка” (Зоря) 6 1 1 4 2 12 -10 4
7 ФК “Дубно” 6 1 0 5 7 28 -21 3

Група “Південь”.

 м команда І В Н П Мз Мп Різн О
1 “Маяк” (Сарни) 4 4 0 0 15 7 +8 12
2 “Полісся” (Рокитне) 6 4 0 2 16 8 +8 12
3 “Ізотоп” (Вараш) 5 2 1 2 8 8 0 7
4 “Горинь” (Дубровиця) 4 1 3 0 2 1 +1 6
5 ФК “Володимирець” 6 1 2 3 7 9 -2 5
6 “Горизонт” (Костопіль) 5 1 1 3 3 13 -10 4
7 “Колос” (Березне) 6 1 1 4 7 12 -5 4

Шахматки Чемпіонату області серед ветеранів після першого кола.

Група “Південь”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. “Славія” (Рівне) -X- 0:0 7:0 6:1
2. “Autoplus” (Млинів) -X- 5:1 3:0 8:2
3. “VIK” (Радивилів-Броди) -X- 0:0 3:0
4. “ПриГОЩАйся” (Гощанський р-н) 0:4 0:3 1:1 -X- 2:0
5. “Експрес” (Здолбунів) 2:2 0:1 -X- 5:0
6. “Фіалка” (Зоря) 0:3 1:0 0:2 -X-
7. ФК “Дубно” 0:8 1:3 4:1 -X-

Група “Північ”.

 команда 1 2 3 4 5 6 7
1. “Маяк” (Сарни) -X- 4:2 3:0 3:2
2. “Полісся” (Рокитне) 3:5 -X- 0:1 5:0
3. “Ізотоп” (Вараш) 1:2 -X- 1:1 3:1
4. “Горинь” (Дубровиця) -X- 0:0
5. ФК “Володимирець” 0:3 0:0 -X- 6:1
6. “Горизонт” (Костопіль) 0:1 -X- 2:1
7. “Колос” (Березне) 1:3 1:1 1:0 -X-

ГРУПА ПІВДЕНЬ

1 ТУР

Господар Гості Дата Час
1  ПриГОЩАйся Славія  (Рівне) 12.05 0:4
2 Радивилів-Броди Дубно 30.06 +:-
3 Автоплюс (Млинів) пропускає 12.05 16:00
4 Фіалка (Зоря) Експрес (Здолбунів) 12.05 0:2

 2 ТУР

Господар Гості Дата Час
5  Дубно   ПриГОЩАйся 19.05 1:3
6 Експрес (Здолбунів) Радивилів-Броди 19.05 0:1
7 Славія (Рівне) Автоплюс (Млинів) 19.05 0:0
8 пропускає Фіалка (Зоря)

3 ТУР

Господар Гості Дата Час
9 ПриГОЩАйся Експрес (Здолбунів) 26.05 2:0
10 Радивилів-Броди пропускає
11 Автоплюс (Млинів) Дубно 26.05 8:2
12 Фіалка (Зоря) Славія (Рівне) 30.06. 0:3

4 ТУР

Господар Гості Дата Час
13 пропускає ПриГОЩАйся
14 Славія (Рівне) Радивилів-Броди 02.06 7:0
15 Експрес (Здолбунів) Автоплюс (Млинів) 02.06 0:0
16 Дубно Фіалка (Зоря) 02.06 4:1

5 ТУР

Господар Гості Дата Час
17 ПриГОЩАйся Автоплюс (Млинів) 09.06 0:3
18 пропускає Славія (Рівне)
19 Експрес (Здолбунів) Дубно 09.06 5:0
20 Радивилів-Броди Фіалка (Зоря) 09.06 0:0

6 ТУР

Господар Гості Дата Час
21 Автоплюс (Млинів) Радивилів-Броди 16.06 5:1
22 Дубно пропускає
23 Славія (Рівне) Експрес (Здолбунів) 16.06 6:1
24 Фіалка (Зоря) ПриГОЩАйся 16.06 1:0

7 ТУР

Господар Гості Дата Час
25 ПриГОЩАйся Радивилів-Броди 23.06 1:1
26 пропускає Експрес (Здолбунів)
27 Дубно Славія (Рівне) 23.06 0:8
28 Автоплюс (Млинів) Фіалка (Зоря) 23.06 3:0

 

ГРУПА ПІВНІЧ

1 ТУР

Господар Гості Дата Час
1  Ізотоп (Вараш) Колос (Березне) 12.05 3:1
2 Дубровиця Горизонт (Костопіль) 12.05 0:0
3 Полісся (Рокитне) Маяк (Сарни) 12.05 3:5
                                 Володимирецький р-н – вихідний

2 ТУР

Господар Гості Дата Час
5  Горизонт (Костопіль)  Ізотоп (Вараш) 19.05 0:1
6 Володимирецький р-н Дубровиця 19.05 0:0
7 Колос (Березне) Полісся (Рокитне) 19.05 1:3
                           Маяк (Сарни) – вихідний

3 ТУР

Господар Гості Дата Час
9 Ізотоп (Вараш) Володимирецький р-н 26.05 1:1
10 Дубровиця Маяк (Сарни) перенес.
11 Полісся (Рокитне) Горизонт (Костопіль) 30.05 5:0
                           Колос (Березне) – вихідний

4 ТУР

Господар Гості Дата Час
13 Маяк (Сарни) Ізотоп (Вараш) 01.06 4:2
14 Колос (Березне) Дубровиця 30.06 1:1
15 Володимирецький р-н Полісся (Рокитне) 06.06 -:+
                             Горизонт (Костопіль) – вихідний

5 ТУР

Господар Гості Дата Час
17 Ізотоп (Вараш) Полісся (Рокитне) 13.06 1:2
18 Маяк (Сарни) Колос (Березне) 09.06 3:2
19 Володимирецький р-н Горизонт (Костопіль) 09.06 6:1
                             Дубровиця – вихідний

6 ТУР

Господар Гості Дата Час
21 Полісся (Рокитне) Дубровиця 20.06 0:1
22 Горизонт (Костопіль) Маяк (Сарни) ? 16:00
23 Колос (Березне) Володимирецький р-н 16.06 1:0
                                Ізотоп (Вараш) – вихідний

7 ТУР

Господар Гості Дата Час
25 Ізотоп (Вараш) Дубровиця ? ?
26 Маяк (Сарни) Володимирецький р-н 23.06 3:0
27 Горизонт (Костопіль) Колос (Березне) 23.06 2:1
                                Полісся (Рокитне) – вихідний